انجمن معتادان گمنام UK

در يک جلسه NA چه رخ مي دهد؟

در یک جلسه NA چه رخ می دهد؟

در یک جلسه NA چه رخ می دهد؟

اگر شما به تازگی به NA وارد شده اید و یا قصد دارید که برای اولین بار به یک جلسه انجمن معتادان گمنام بروید جالب است بدانید که چه اتفاقی در جلسات رخ می دهد.

زمانی که ما در اینجا برای به اشتراک گذاشتن بهبودی خود دور هم جمع می شویم این اطلاعات به شما درک درستی از آنچه ما انجام می دهیم، خواهد داد.

کلماتی که ما استفاده می کنیم و طریقه رفتار ما ممکن است در ابتدا برای شما نا آشنا باشد اما خوشبختانه این اطلاعات می تواند شما را در استفاده بهینه از اولین جلسه NA راهنمایی کند و یا به شما کمک کند که احساس راحتی بیشتری برای آمدن دوباره به جلسات داشته باشید.

سر موقع حاضر شدن در جلسه ، تا آخر در جلسه ماندن و پرسیدن تعداد زیادی سوال قبل و بعد از جلسات ، به شما در استفاده بهینه از هر جلسه ای که در آن شرکت می کنید کمک می کند.افراد برای شرکت در جلسات NA دلایل متعددی دارند ،اما هدف هر جلسه در اختیار گذاشتن فضایی برای به اشتراک گذاشتن بهبودی با دیگر معتادان می باشد.

اگر شما معتاد نیستید ، در یک جلسه باز که مخصوص افرادغیر معتاد است، شرکت کنید. اگر شما یک معتاد هستید و یا فکر می کنید که مشکل مصرف مواد مخدر دارید،ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای شناخت اعضای NA و برنامه ما ، هر روز، به مدت ۹۰ روز در جلسه شرکت کنید. (گزیده ای از جزوه شماره ۲۹ “یک راهنما جهت معرفی جلسات NA”) نشریات NA نیز یک منبع بزرگ اطلاعاتی در مورد برنامه ی ما می باشد .

کتاب پایه انجمن معتادان گمنام و یا جزوه های اطلاعات ما (IPs) ابزار خوبی برای شروع است.در اکثر جلسات این جزوات بصورت رایگان در اختیار اعضا قرار می گیرد. در حالیکه کتابها به طور کلی با هزینه های گروه به فروش می رسد.بیشتر نشریات ما همچنین در این وب سایت برای خواندن قابل دسترسی است.

برای شروع ما از شما دعوت میکنیم که جزوه شماره۲۲ “به NA خوش آمدید” را مطالعه نمایید . لطفا به جلسات ما بیایید و پیوسته در برنامه باشید.

وبسایت انجمن معتادان گمنام ناحیه فارسی زبان uk

جلسات انجمن معتادان گمنام ناحیه فارسی زبان uk

تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام ناحیه فارسی زبان uk

گروه واتساپ انجمن معتادان گمنام ناحیه فارسی زبان uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا