انجمن معتادان گمنام UK

آشنایی با جلسات معتادان گمنام مشکل مواد مخدر,معتادان در حال بهبودی

آشنایی با جلسات معتادان گمنام

آشنایی با جلسات معتادان گمنام

آشنایی با جلسات,معتادان گمنام,مشکل مواد مخدر,معتادان در حال بهبودی

اگر قصد دارید برای اولین بار به یک جلسه معتادان گمنام بروید ، بد نیست بدانید قرار است با چه چیزهایی مواجه شوید. منظور از اطلاعاتی که در این جزوه آمده ، به دست دادن درکی است از آن چه در جلسات ما می گذرد.

 

در ابتدا ممکن است واژه هایی که ما به کار می بریم و طرز رفتارمان برای شما نا آشنا باشد ، ولی امیدواریم اطلاعاتی که اینجا آمده باعث شود شما بیشترین بهره را از اولین جلسه تان ببرید. اگر کمی زودتر بیایید، تا آخر وقت بمانید و قبل و بعد از جلسه تا جایی که می توانید سئوال بپرسید، احتمالا بیشترین بهره را از هر جلسه ای که در آن شرکت می کنید خواهید برد.

بهترین توضیح درباره ما و کاری که می کنیم، در کتاب پایه ما یعنی معتادان گمنام آمده است: «NA انجمن با جمعیتی است غیرانتفاعی از زنان و مردانی که مواد مخدر به مشکل اصلی آنان بدل شده بود. ما معتادانی در حال بهبودی هستیم که به طور مرتب در جلسات گرد هم می آییم تا در پاک ماندن به یکدیگر کمک کنیم.»

قدم های دوازده گانه معتادان گمنام اساس برنامه بهبودی ماست. افراد به دلایل مختلفی در جلسات NA شرکت می کنند، اما دلیل برگزاری تمام جلسات فراهم کردن جایی برای اعضای NA است تا بهبودی خود را با معتادان دیگر به مشارکت بگذارند.

اگر معتاد نیستید، دنبال جلسات باز بگردید، یعنی جلساتی که پذیرای غیر معتادان است. اگر معتاد هستید یا فکر می کنید احیانا به نوعی مشکل مواد مخدر دارید، پیشنهاد می کنیم دست کم به مدت نود روز، هر روز به جلسه بیایید تا با اعضای NA و برنامه ما آشنا شوید.

نشریات NA هم منبع اطلاعات بسیار خوبی در مورد برنامه ماست. کتاب پایه (معتادان گمنام) یا جزوه های بهبودی ما، نقطه شروع مناسبی است. این جزوه ها در بیشتر جلسات به رایگان ارائه می شود، و کتاب ها هم به قیمت خرید گروه به فروش می رسد. امکان خواندن یا خریدن اینترنتی بیشتر نشریات ما هم با مراجعه به  www.na.org

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا