امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 18 : چگونه تمرین اصل روحانی شهامت در این قدم بر روی کل بهبودی من تاثیر ........
سوال 18 : چگونه تمرین  اصل روحانی شهامت در این قدم بر روی کل بهبودی من تاثیر خواهد گذاشت ؟
پاسخ
شهامت داروی درد ترسهای مزمن من است و باعث میشود من خودم را گول نزنم مسلما وقتی که پا روی ترسهایم میگذارم و با شهامت کافی بر خلاف تمام احساسات و ترسهای غیر واقعی ام مثل ترس از تنهای  ترس از قضاوت  ترس از شکستن گمنامیو ترس از باز شدن درونم پیش راهنما و خداوند حرکت می کنم باعث تمرین و به کار گیری اصل شهامت می شود باعث می شود رابطه ام با راهنمایم قوی تر و کار امد تر شود و ترس از بازگو کردن در من بریزد و با تمرین ارتباط با راهنما بتوانم روی ترسهایم پا بگذارم و این خود منبع شهامتی می شود برای رویا رویی با مسیر بهبودی و زندگی من  اعتمادم به خداوند بیشتر می شود و جرات نزدیک شدن به او مردمش را پیدا میکنم  جنگ هایم کم می شود و نا امیدی در من از بین میرود  از راه های جدید برای بهبودی و زندگی فرار نمی کنم و وارد روابط تازه می شوم  دیگر برای انجام کارها دچار تردید و دو دلی نمی شوم 

شکستهایم در فرایند بهبودی و و زندگی کم می شود  سوءظن و بد گمانی هایم کم می شود  احساس سوءاستفاده شدن را بدون ترس اقرار میکنم ( معتاد مثل اسب است روی خودش پا نمی گذارد و همین مانع حرکت می شود )
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان