تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوال 18 : چگونه تمرین اصل روحانی شهامت در این قدم بر روی کل بهبودی من تاثیر ........
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سوال 18 : چگونه تمرین  اصل روحانی شهامت در این قدم بر روی کل بهبودی من تاثیر خواهد گذاشت ؟
شهامت داروی درد ترسهای مزمن من است و باعث میشود من خودم را گول نزنم مسلما وقتی که پا روی ترسهایم میگذارم و با شهامت کافی بر خلاف تمام احساسات و ترسهای غیر واقعی ام مثل ترس از تنهای  ترس از قضاوت  ترس از شکستن گمنامیو ترس از باز شدن درونم پیش راهنما و خداوند حرکت می کنم باعث تمرین و به کار گیری اصل شهامت می شود باعث می شود رابطه ام با راهنمایم قوی تر و کار امد تر شود و ترس از بازگو کردن در من بریزد و با تمرین ارتباط با راهنما بتوانم روی ترسهایم پا بگذارم و این خود منبع شهامتی می شود برای رویا رویی با مسیر بهبودی و زندگی من  اعتمادم به خداوند بیشتر می شود و جرات نزدیک شدن به او مردمش را پیدا میکنم  جنگ هایم کم می شود و نا امیدی در من از بین میرود  از راه های جدید برای بهبودی و زندگی فرار نمی کنم و وارد روابط تازه می شوم  دیگر برای انجام کارها دچار تردید و دو دلی نمی شوم 

شکستهایم در فرایند بهبودی و و زندگی کم می شود  سوءظن و بد گمانی هایم کم می شود  احساس سوءاستفاده شدن را بدون ترس اقرار میکنم ( معتاد مثل اسب است روی خودش پا نمی گذارد و همین مانع حرکت می شود )