امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 8 : چگونه اقرار می تواند مسیر زندگی مرا تغییر دهد ؟
سوال 8 : چگونه اقرار می تواند مسیر زندگی مرا تغییر دهد ؟
پاسخ
وقتی ما چیزی را اقرار میکنیم ان را ازحد  ذهنیت  به مرحله عمل در میاوریم باعث میشود راهنما را به عنوان یک دوست واقعی ببینیم  شاید برای اولین بار باشد که یک نفر صادقانه به احساسات ما گوش میدهد و برای من ارزش قائل می شود  اسراری که درونمان نگه داشته بودیم باعث شده بود که یک لایه پوششی بین من و خودم بین من و دیگران و بین من و خداوند ایجاد شود و با همه فاصله داشته باشم که با اقرار از بین میرود  باعث میشود دست از پنهان کاری برداریم و خیلی راحت به دیگران و خداوند و خود بگویم که چی و کی هستیم  از احساس تنهای و انزوا بیرون میاییم  اقرار ترسهایمان را میگیرد و دیگر ترسها زندگی مرا رهبری نمیکنند مثلا وقتی یک نقص را به راهنما اقرار میکنم اولا به او نزدیک میشوم و دیگر فرار نمیکنم و انکار نمی کنم و انرژیم را برای درخواست کمک خرج میکنم و به فروتنی میرسم و برای رفع ان درخواست کمک میکنم در قدم چهارم متوجه شدیم که بیماری ما به اندازه رازهایمان بزرگ است و وقتی اقرار میکنیم هیمنه و ابهت بیماری در هم میشکند و تسلیم میشویم و دنبال راه تازه ای برای زندگی و بهبودی میگردیم و به راهنما اعتماد میکنیم و رهنمودهایش را بهتر میپذیریم 

زمانی میتوانم بگویم کارم درسته : که با صدای بلند به خود خداوند و یک نفر دیگر اقرار کنم و گزارش شفاف بدهم -وقتی چیزی درونم گیره یعنی کارم درست نیست 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان