امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 37 : چه مشهودات و مدارکی دارم که دیگر می توانم با دلگرمی به بهبودی خود اعتماد..
Heart 
سوال 37 :  چه مشهودات و مدارکی دارم که دیگر می توانم با دلگرمی به بهبودی خود اعتماد کنم ؟ 
پاسخ
امروز بهترین شاهد برای حضور یک نیروی برتر در زندگی است، به او اتکا می‌کنم و اعتماد دارم و هم‌چنین شواهد دیگری از قبیل: ارامش در درونم  کارم  خانواده ام  پاکی ام از مواد مخدر و سیگار  قطع وابستگی ها  حضور راهنما در زندگی من - معجزه‌ی از بین رفتن وسوسه‌ها، افکارم کمتر با زشتی‌ها هماهنگ می‌شود، امروز ترس‌هایم کمتر شده، پاک هستم و دغدغه مصرف مواد را ندارم حتی در سختی‌ها و مشکلات، با راهنمایم مشورت می‌کنم. امروز با اصول روحانی زندگی می‌کنم و آرامش بیشتری دارم، وقتی دعا می‌کنم از خودپسندی و خودخواهی دور می‌شوم، امروز فقط خود را نمی‌بینم و نیروی برتری در زندگی‌ام کار می‌کند- کسانی را دارم که دوستشان دارم و انها هم من را دوست دارند  از صدای خنده دیگران لذت می برم
پیام سوال :اگر چند لحظه ارام بگیریم و گذشته خود را به یاد بیاوریم و به زندگی خود در این مرحله از بهبودی بیاندیشم خیلی زود متوجه رشد چشمگیر خود در بهبودی می شویم 
 ارامش و ازادی که تا کنون از کارکرد سه قدم اول به دست اورده ام تنها نتمونه از رشد و برکاتی است که در صورت کارکرد و ادامه قدم های دوازده گانه نصیب من خواهد شد 
پاسخ
با سلام....
باید ببینم پاکی از مواد مخدر و قدم سوم چه امنیتهایی برایم آورده است؟
وقتی زندگیم را به مراقبت خداوند میسپارم نتیجه چه میشود؟
و هر کجا که با اراده شخصی عمل میکنم نتیجه چه میشود؟

چه مشهودات: اعتمادی که دیگران به من کرده اند ، بیماری و احساسات بَد دیگران را با خودم حمل نمیکنم ، امروز زندگیم جریان رو به جلو دارد و به عقب نمیروم ، وجدانم تا حد زیادی بیدار شده و نسبت به خیلی چیزها بی تفاوت نیستم ، رشد و بالندگی اعضاء ، آینده نگری و برنامه داشتن برای فرزندانم ، نه از کسی میترسم نه کسی از من میترسد ، واکنشم به مسائل نسبت به گذشته فرق کرده ، قابلیت کمک کردن به دیگران پیدا کردم.

امروز وقتی در بهبودی هستم از بحرانهایی عبور میکنم که در گذشته در هیچ کجای معادلات من قرار نمیگرفت.
خدایا شکرت
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان