تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوال 37 : چه مشهودات و مدارکی دارم که دیگر می توانم با دلگرمی به بهبودی خود اعتماد..
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سوال 37 :  چه مشهودات و مدارکی دارم که دیگر می توانم با دلگرمی به بهبودی خود اعتماد کنم ؟ 
امروز بهترین شاهد برای حضور یک نیروی برتر در زندگی است، به او اتکا می‌کنم و اعتماد دارم و هم‌چنین شواهد دیگری از قبیل: ارامش در درونم  کارم  خانواده ام  پاکی ام از مواد مخدر و سیگار  قطع وابستگی ها  حضور راهنما در زندگی من - معجزه‌ی از بین رفتن وسوسه‌ها، افکارم کمتر با زشتی‌ها هماهنگ می‌شود، امروز ترس‌هایم کمتر شده، پاک هستم و دغدغه مصرف مواد را ندارم حتی در سختی‌ها و مشکلات، با راهنمایم مشورت می‌کنم. امروز با اصول روحانی زندگی می‌کنم و آرامش بیشتری دارم، وقتی دعا می‌کنم از خودپسندی و خودخواهی دور می‌شوم، امروز فقط خود را نمی‌بینم و نیروی برتری در زندگی‌ام کار می‌کند- کسانی را دارم که دوستشان دارم و انها هم من را دوست دارند  از صدای خنده دیگران لذت می برم
پیام سوال :اگر چند لحظه ارام بگیریم و گذشته خود را به یاد بیاوریم و به زندگی خود در این مرحله از بهبودی بیاندیشم خیلی زود متوجه رشد چشمگیر خود در بهبودی می شویم 
 ارامش و ازادی که تا کنون از کارکرد سه قدم اول به دست اورده ام تنها نتمونه از رشد و برکاتی است که در صورت کارکرد و ادامه قدم های دوازده گانه نصیب من خواهد شد 
با سلام....
باید ببینم پاکی از مواد مخدر و قدم سوم چه امنیتهایی برایم آورده است؟
وقتی زندگیم را به مراقبت خداوند میسپارم نتیجه چه میشود؟
و هر کجا که با اراده شخصی عمل میکنم نتیجه چه میشود؟

چه مشهودات: اعتمادی که دیگران به من کرده اند ، بیماری و احساسات بَد دیگران را با خودم حمل نمیکنم ، امروز زندگیم جریان رو به جلو دارد و به عقب نمیروم ، وجدانم تا حد زیادی بیدار شده و نسبت به خیلی چیزها بی تفاوت نیستم ، رشد و بالندگی اعضاء ، آینده نگری و برنامه داشتن برای فرزندانم ، نه از کسی میترسم نه کسی از من میترسد ، واکنشم به مسائل نسبت به گذشته فرق کرده ، قابلیت کمک کردن به دیگران پیدا کردم.

امروز وقتی در بهبودی هستم از بحرانهایی عبور میکنم که در گذشته در هیچ کجای معادلات من قرار نمیگرفت.
خدایا شکرت