امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 22 : براي حفظ اعتيادم، چه كارهايي انجام دادهام كه كاملاٌ بر خلاف اعتقادات ......
Heart 
سوال 22 : براي حفظ اعتيادم، چه كارهايي انجام دادهام كه كاملاٌ بر خلاف اعتقادات و ارزشهايم بوده است؟
پاسخ
در این حالت از تمرکز بهبودی خارج شده و بر خلاف میل و اراده درونی ام کارهای انجام می دهم که زمانی حتی تصور انها هم برایم سخت و درد اور بود –اما امروز یا در ان لحظه با عجز و نا توانی کامل کارهای انجام می دهم که روزی انجام ندادن انها جزء افتخارات و ارزشهای من بود و در این حالت مات می مانم و کاملا به عاجز بودن خودم در مقابل بیماری اعتیاد پی می برم
 زمان مصرفم : قول و قرار و قسم خوردن اما باز هم مصرف کردن – دزدی و بی احترامی به خانواده -
در بهبودی هم : رفتار از روی نواقص – اسیر کردن دیگران – خیانت – دروغ گفتن و نا صادقی – رعایت نکردن سنت هفتم
پاسخ
امروز پیروی کردن، بی چون و چرا از هوای نفس،لذتهای آنی و چیزهایی که نفس من می خواهد درمواقعی از زندگی بابیماری کارهایی ازمن سر می زند که دوست ندارم آنراانجام دهم مثل زودرنجیهاوغیره.
درکل شکستن ارزشهای انسانی و نهایتا هیچ یک ازاین کارها ورفتارها خواست من نیست وبرخلاف اعتقاداتم وارزشهایم می‌باشد، لذاتحت کنترل وسوسه واجباراست، لازم است بهبودیم را رهانکنم.
باتوجه به نواقص و مشکلاتی که دارم لازم است دعاکنم، باراهنمایم مشارکت کنم، به طورروزانه ازبهبودیم مراقبت وروی نواقصم کارکنم، خودم رادرشرایط بهبودی قرار دهم وبی تفاوت نباشم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان