تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوال 22 : براي حفظ اعتيادم، چه كارهايي انجام دادهام كه كاملاٌ بر خلاف اعتقادات ......
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سوال 22 : براي حفظ اعتيادم، چه كارهايي انجام دادهام كه كاملاٌ بر خلاف اعتقادات و ارزشهايم بوده است؟
در این حالت از تمرکز بهبودی خارج شده و بر خلاف میل و اراده درونی ام کارهای انجام می دهم که زمانی حتی تصور انها هم برایم سخت و درد اور بود –اما امروز یا در ان لحظه با عجز و نا توانی کامل کارهای انجام می دهم که روزی انجام ندادن انها جزء افتخارات و ارزشهای من بود و در این حالت مات می مانم و کاملا به عاجز بودن خودم در مقابل بیماری اعتیاد پی می برم
 زمان مصرفم : قول و قرار و قسم خوردن اما باز هم مصرف کردن – دزدی و بی احترامی به خانواده -
در بهبودی هم : رفتار از روی نواقص – اسیر کردن دیگران – خیانت – دروغ گفتن و نا صادقی – رعایت نکردن سنت هفتم
امروز پیروی کردن، بی چون و چرا از هوای نفس،لذتهای آنی و چیزهایی که نفس من می خواهد درمواقعی از زندگی بابیماری کارهایی ازمن سر می زند که دوست ندارم آنراانجام دهم مثل زودرنجیهاوغیره.
درکل شکستن ارزشهای انسانی و نهایتا هیچ یک ازاین کارها ورفتارها خواست من نیست وبرخلاف اعتقاداتم وارزشهایم می‌باشد، لذاتحت کنترل وسوسه واجباراست، لازم است بهبودیم را رهانکنم.
باتوجه به نواقص و مشکلاتی که دارم لازم است دعاکنم، باراهنمایم مشارکت کنم، به طورروزانه ازبهبودیم مراقبت وروی نواقصم کارکنم، خودم رادرشرایط بهبودی قرار دهم وبی تفاوت نباشم.