امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 7 :اخیرا بیماری اعتیاد من به چه شکل و فرم خاصی بروز کرده است؟
Heart 
سوال 7 :اخیرا بیماری اعتیاد من به چه شکل و فرم خاصی بروز کرده است؟
پاسخ
به این صورت که من از نظر ظاهری تغییر کرده ام و فکر می کنم که دیگر مشکل من حل شده و از این به بعد خیلی مسیر راحتتر از قبل است و من یک پس انداز بهبودی دارم وگاهی وقت ها زمان می برد که به راهنمایم بتوانم حرفم را بزنم و یا اینکه NA دیگر کافی است و برو بچسب به مسایل مالی ،یا می گویم هر وقت شد برو جلسه و خدمت کن

بیماری اعتیاد مانند یک درخت است که صد شاخه دارد ,یکی از این شاخه ها مواد مخدر است و بقیه ی شاخه ها نواقص شخصیتی و رفتارهای بیمارگونه است و عجز پرنده ای است که روی این شاخه ها می نشیند و روز دیگر روی شاخه ی دیگر ، از حالا من باید تسلیم اصول بشوم و عملکرد داشته باشم
پاسخ
شکل و فرم خاص بیماری من هر روز عوض می شود و این سوال با ان چیزی که سوال دوم می خواست فرق می کند در این سوال ما به شکل دقیق تری به شناسایی شکل و فرم و خاص بیماریمان می پردازیم وان را زاویه ریز بینانه تری بررسی می کنیم
مثلا بیماری اعتیاد من به شکل شهوت رانی فعال است : حالا فرم و شکل خاص ان چه بوده -؟ خود ارضایی 
 رابطه افراطی  چشم چرانی  هم جنس بازی  سکس ذهنی  فیلم دیدن و یا دختر بازی و غیره  یا اگر بیماری من به صورت تنبلی فعال بوده است شکل و فرم خاص ان چیست ؟سر کار نرفتن  خواب زیاد  مسواک نزدن  نرفتن جلسه  سرویس ندادن به تازه وارد  ننوشتن سوال قدم ها  برنامه ریزی نداشتن  امورات شخصی را انجام ندادن ......
 گلی گویی در سوال دوم بود و در این سوال به شکل و فرم خاص ان می پردازیم  بیماری من امروز به اشکال گوناگون و فرم های متنوعه ای خود را نشان می دهد امروز بیماری من بسیار پیچیده و مرموز و اصطلاحا کادو پیچ شده است و در نهایت پیام سوال این است که من نباید فکر کنم که بیماری من فقط مصرف مواد مخدر بود و تمام شد و خوب شدم بلکه شاید بیماری من امروز به فرم جدیدی در امده است و حتی گاهی از طریق اصول برنامه در می اید و به من ضربه می زند مثلا فروتنی خرج می کنم ولی در اصل ان من به دنبال تایید هستم 
پاسخ
علائم بیماری من قابل برگشت است وازراههاوشکلهای مختلفی بروز میکند.
گاهآناشناخته است که هیچ رابطه ای با موادمخدر ندارد.
خلا بزرگی در درونم ایجادمیکند وازدردومشکلات ناشی ازآن دور نیستم. NA
راهی بی پایان است. رنجش وکینه وبی تفاوتی به جلسات که به خودمیگویم همه چیز رایادگرفته ام وازهمه بهترم.
خودمحوری شدید دارم.
اشتباهات دیگران را می‌بینم اماازخود غافلم لازم است امروز به خاطر بیماری اعتیاد جلسه بروم تا بخاطر مواد مخدر.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان