امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 2 : آیا اخیرا بیماری اعتیاد من فعال بوده است ؟ به چه صورت؟
Heart 
سوال 2 : آیا اخیرا بیماری اعتیاد من فعال بوده است ؟ به چه صورت؟
پاسخ
هرزمان كه زندگى من تعادل نداشته باشد بيمارى من فعّال شده است مثل:« پرخاشگرى ،كنترل نداشتن روى خشم ، تنبلى ، پرخوابى ، پرخورى ، قضاوت خود و ديگران ، بي هدفى و....» در كل بيمارى من روى تك تك نقصها يم فعّال مي شود .هرگاه زيادى كار مي كنم ، همواره در NA هستم ، دنبال هواى نفس هستم و.
پاسخ
بله به صورت وسوسه نسبت به کسان و چیزهاو مکان های مختلف  به صورت رفتارها و عادات خودمحورانه که از خود نشان داده ام  به صورت داشتن احساسات مختلف  به صورت تنبلی  و استفاده از نواقص اخلاقی  به صورت ترسیدن و بیان نکردن احساسات واقعی و یا مشارکت صادقانه نکردن در جلسات و یا پیش راهنما  به صورت احساس کردن خلاء روحانی و بها دادن منفی به ان  حکومت کردن بر اطرافیان انجام ندادن مسئولیت های فردی  ماسک زدن و ناصادقی  نداشتن حق انتخاب و تصمیم گیری  لذت جوئی و دنبال روابط احساسی بودن  رعایت نکردن یار توپ و زمین بازی -
بیماری من به دنبال مرگ من است حالا به هر طریقی که بتواند از من امتیاز بگیرد 
پاسخ
در زمینهای مختلف زندگیم فعال می‌شود مثل: خودخواه وخودمحورمی شوم،واکنش نشان می‌دهم، رنجش پیدا می‌کنم ،آرامش خودرابه هم می‌زنم، افسرده می شوم، خشم سراغم می آید، ترسهایم زیادشده وبیماریم اجازه تصمیم گیری به من نمی‌دهد، نقش آدمهای موفق رابازی می‌کنم، تحمل انتقاد ندارم، غرورم بزرگ شده درانکاروتوجیح هستم نقش خودم راخیلی کمترمی بینم واز دیگران تراز می‌گیرم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان