امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 6: من چگونه سعی می کنم تا نواقص شخصیم را کنترل یا برطرف کنم ؟ نتیجه سعی من چه .
تا خداوند برطرف کند ...

سوال 6:  من چگونه سعی می کنم تا نواقص شخصیم را کنترل یا برطرف کنم ؟ نتیجه سعی من چه بوده است ؟
پاسخ
همیشه با خودم قول و قرار میگذارم  تصمیم میگیرم که انها را نداشته باشم و برای نداشتن انها نقشه میکشم  برنامه ریزی می کنم مثلا: به خودم می گویم دیگر دعوا نمی کنم  بد دهنی نمی کنم  هواسم به خشم هست و جلویش را می گیرم  روابط جنسی ام را کنترل می کنتم  بعضی مواقع می فهمم هیچ کاری نمی توانم بکنم اما باز هم به خودم قول می دهم و قرار می گذارم و می گویم این بار کنترلش می کنم
نتیجه :از جای دیگر که فکرش را نمی کنم بیرون می زندودوباره شروع به استفاده از ان نقص می کنم (استخر و فشار روی توپ پر باد )- اول کمی شور روحانی دارم و چند روز استفاده نمی کنم و حالم خوب می شود و بعد دباره فراموش می کنم و بعد از مدت کوتاهی دوباره شروع می شود
بدترین نتیجه : 
اینکه باورم نسبت به برنامه  خودم و نیروی برتر خراب می شود و امیدم را از دست می دهم
پیام سوال : اولین کاری که ما در مورد نواقص می کنیم این است که سعی می کنیم با زور اراده خود نواقص را منترل کنیم ولی متاسفانه این کار دقیقا مثل کنترل مواد مخدر پوچ و بیهوده است 
 مشکل اصلی این است که این نواقص جزئی از وجود ما هستند و ما تا در شرایط قرار می گیریم به انها رجوع می کنیم  
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان