امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 16 :ایا باور دارم که کارکرد قدم پنجم باعث بهتر شدن زندگی من می شود ؟چگونه ؟
    اصول روحانی    

سوال 16 :ایا باور دارم که کارکرد قدم پنجم باعث بهتر شدن زندگی من می شود ؟چگونه ؟
پاسخ
رشد روحانی و کلید ازادی  خوشبختی من -  و اینکه اینده خوبی داشته باشم در گرو این قدم است
 قدم پنجم باعث میشود که با بررسی روابط گذشته ام دیگر در روابط حال و اینده ام درد نکشم و قربانی رفتارها وباور ها و اعتقادات خود ودیگران نشوم 
 بعد از کارکرد این قدم از تلافی کردن و مشاجره با افرادی که ازارم داده اند دست بر می دارم اگر چه قادر نیستم بعد از کارکرد این قدم به همگان کمک کنم اما میتوانم به همگان اسیب نرسانم  دیگر با انچه بود روبرو شدم و لازم نیست بیشتر انرژی خود را صرف درد کشیدن از دست این احساسات دردناک بکنم البته مسکن فوری نیست اما باور کردم که من دیگر تنها انسان خطا کار دنیا نیستم اگاهیم در رابطه با خود بالا می رود و یاد میگیرم که در روابطم از الگوهای سالم و و عملی بهتری استفاده کنم  پس از انجام این قدم روابطم شروع به عوض شدن می کند  در روابطم با اطرافیان عشق و صداقت  احترام  عدم مالکیت  گذشت ایثار سرلوحه قرار می گیرد  با اعتماد کردن به راهنما به اعتماد به نفس و از ان به اعتماد به خداوند می رسیم  و علاوه بر راهنما به انسانها و انسانیت مرتبط و نزدیک می شویم من هم قابل اعتمادم و لیاقت دارم دوست دیگران شوم  و دیگر ان باور قدیمی که من لیاقت ندارم از بین میرود  در این قدم متوجه شدم انهایی که دوست داشتنشان سخت است کسانی هستند که به عشق بیشتری نیاز دارند  اگر در روابطم نمی توانم خورشید باشم لا اقل می توانم یک کرم شب تاب باشم  رابطه ام با خودم خداوند و دیگران خوب می شود  و همه اینها باعث می شود زندگی من بهتر شود 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان