امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 14 : چگونگی دقیق خطا هایمان به چه شکل از اعمال من متفاوت است ؟
چگونگی دقیق خطا هایمان 

سوال 14 : چگونگی دقیق خطا هایمان به چه شکل از اعمال من متفاوت است ؟
پاسخ
چگونگی دقیق خطا هایمان دلیل اعمال و زیربنای ان است  اغلب خطاهایمان فقط یک علائم ظاهری است و دلیل اصلی ان چرخ دنده زیرین است که به ان چگونگی دقیق خطا هایمان می گویند  سرچشمه جاری شدن این خطا ها مهمتر از خود خطاست - چگونگی دقیق خطا هایمان بدون انکه خودمان بدانیم الفبای تمام زندگی ما شده بود  پشت هر رفتاری طرز فکری نهفته است که همه اعمال ما از انجا سرچشمه میگیرد و به ان چگونگی دقیق خطا هایمان می گویند
مثلا اکثر روابط من در گذشته خراب می شد و این یک خطا بود 
اما گرو کشی  خو دمحوری  زور گویی-حکومت  دنبال سواستفاده بودن و بی ملاحظگی عامل تاصلی یا همان چگونگی دقیق خطا هایمان است
  برای اولین بار در این قدم متوجه شدم اعمالی که از من سر میزند با ریشه و و چگونگی دقیق ان متفاوت است
 مثلا خیلی اوقات برای اینکه مردم خوششان بیایید من دروغ میگفتم دروغ گفتن من یک عمل بود اما زیر بنا و چگونگی دقیق ان خطا 
 عدم صداقت  زرنگی  سلطه جویی  کنترل دیگران و نهایتا ترس از پذیرفته نشدن بود و می ترسیدم اگر راست بگویم یا اصلا چیزی نگویم کسی منو دوست نداشته باشد و من در همان احساس حقارت و بی ارزشی درونی خود گیر کنم  یا مثلا زیر بنای خطای شهوت رانی و خود ارضایی خلا های عاطفی و احساسی و احساس تنهای و نبود نیروی برتر است
 و ما در این قدم باتمرکز برروی اقرار به خطا ها و توجه به شرایط مشابه که چگونه ان خطا شکل گرفته است به بررسی چگونگی دقیق خطا هایمان می پردازیم 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان