امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 46: رابطه من با همسایگان چگونه بوده است ؟ آیا الگو یا فرم خاصی وجود دارد که....
Heart 
سوال 46: رابطه من با همسایگان چگونه بوده است ؟ آیا الگو یا فرم خاصی وجود دارد که علیرغم اینکه کجا زندگی کنم ، مرتب تکرار شود ؟ 
پاسخ
با تو جه به شرایط گاهی الگوها عوض هم می شد ولی همیشه در تمام موارد یک الگویی ثابت داشتم و ان هم باور اشتباهی بود به نام ( من باید میخ خود را همین روز اول بکوبمو در همان هفته اول زهر چشم بگیرم)- بیشتر متعوقانه و خود محورانه رفتار می کردم و همیشه با انها جنگ داشتم و می گفتم همسایه ها باید به من احترام بگذارند

البته بعد از حضور در برنامه چهار چوب مرزهای خود را با همسایگان شناسایی کردم ( صدای ظبط- جشن – روابط – رفت و امد – دیر وقت – مجردی و غیره) را رعایت کردم و پا به حریم انها نگذاشتم تا انها هم من مراعات کنند و احترام بگذارند
پاسخ
با سلام....
در گذشته روابطم با همسایگان دارای الگو و فرم خاصی نبود ترس از دیده شدن بخاطر رفت و آمدهای بی نظم باعث شده بود شبها یواشکی و بی سر وصدا رفت و آمد کنم آنها را با خودم مقایسه میکردم اگر مثل خودم بود روابطم خوب بود اگر نه تحویلش نمیگرفتم از روبرو شدن با آنها برای حل مشکلات ساختمان اجتناب میکردم.
صدای تلویزیون یا موسیقی تا دیر وقت زیاد بود میهمانی های غیر متعارف و بی ملاحضگی لاعث شده تا همیشه از من ناراحت و نگران باشند گاهی برای اینکه سر از کارم در نیاورند رابطه همسایه ایی را قربانی افکارم میکردم بعد از حضورم در برنامه به آهستگی و همگام با یادگیری اصول برنامه بویژه سنت یکم کم کم شروع به تغییر رویه کردم در حل مشکلات ساختمان سهیم شدم و آرا آرام نوع رابطه ام با همسایه ها فرم و الگوی بهتری گرفت حالا هر کجا که ساکن میشون الگوی رفتاری بهتری نسبت به گذشته پیدا کرده ام.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان