امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 43:آیا تا به حال رابطه ای را از بین برده ام ، با این فکر که به هر حال از این..
Heart 
 سوال 43:آیا تا به حال رابطه ای را از بین برده ام ، با این فکر که به هر حال از این رابطه صدمه خواهم خورد ، پس بهتر است که زودتر آن را به هم بزنم ؟ 
پاسخ
بله به خاطر نداشتن ثبات شخصیتی و کمبودهای اخلاقی و از انجایکه می ترسم پذیرفته نشوم طرف زودتر من را رها کند و یا کم بیاورم رابطه ام را قطع می کنم ولی می بایست در روابطمان طبق سنت یازده (جاذبه ) عمل کنیم و به جای تاثیر گرفتن از انها و ترس از اینکه کم نیاورم بر انها تاثیر بگذارم و برای انها ایجاد امنیت کنم و خودمان را پذیرا باشیم و بدانیم کم اوردن بخشی از وجود انسان است .مثال ( رهجویم که می رود پس من زود تر او را جواب کنم تا دست پیش را بگیرم )
پاسخ
با سلام....
منظور سوال : من بدلیل پیش داوری ، قضاوت ، تصورات باطل ، افکار معتاد گونه ، احساس تفاوت و غیره قبل از اینکه اتفاقی بیافتد رابطه ام را قطع میکنم.
مثال زنده از خودم : با دوستی همزمان پاک شدیم تا مدتی با هم بهبودیمان را دنبال کردیم و رابطه خوبی باهم داشتیم تا اینکه دوستم بدلیل انتخاب شغل مناسب شروع به رشد مالی کرد و رشد مالی من سرعتش خیلی کم بود پس از مدتی به این فکر افتادم که رابطه ام را با او قطع کنم چون تا یکی دو سال آینده آنقدر رشد مالی خواهد کرد که دیگر مرا تحویل نخواهد گرفت و از او خیلی دور شدم اما بعد از مدتی دیدم هیچ تغییری در رفتار و کردار دوستم پیدا نشد و دوباره ارتباطمان را از سر گرفتیم.
مقایسه کردن خودمان و پیش داوری و نداشتن اعتماد بنفس و خلاء درونی و نشناختن حد و مرزها باعث میشود علاج واقعه قبل از وقوع انجام بدهیم و خود زنی کنیم. 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان