امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 34: نگاه کردن به ، یا افشاء شدن چه چیز ، بیشترین ترس را در من بوجود می آورد...
Heart 
سوال 34:   نگاه کردن به ، یا افشاء شدن چه چیز ، بیشترین ترس را در من بوجود می آورد ؟ فکر می کنم در این صورت ، چه اتفاقی رخ خواهد داد ؟ 
پاسخ
قسمت اول : نگاه کردن به خراب کاریهای که در گذشته داشته ام  خسارت ها  به نقش خود رد رنجش هایم  به دروغ های که در طول بهبودی به راهنما و دیگران گفته ام  به احساسات واقعی و و غیر واقعی و زیر نویس های کله ام  نگاه کردن و افشاء شدن روابطم  سوتی هایم  تکرار نواقصی که به راهنما اقرار کرده ام چند بار  ترس های که دارم مثل ترس از اب و تاریکی و تنهایی
قسمت دوم سوال : فکر می کنم در این صورت مورد تائید دیگران قرار نمی گیرم 
 باور دیگران خراب می شود  روابطم را از دست بدم  مورد قضاوت قرار بگیرم  دیگران بفهمند من چیزی نیستند و دیگر من را تحویل نگیرند  انباشته های منفی ام خراب شود  کسی به من احترام نگذارد  از من نترسند  راهنمایم من را طرد کند و از من دور شود  کسان یا چیزی را از دست بدهم
پیام سوال : بعضی مواقع در بهبودی یا در گذشته اعمالی را انجام داده دایم یا در حاب انجام اعمالی هستیم یا ترسهای داریم که انها را به صورت راز در خود نگه می داریم و همیشه می ترسیم  وبه خود می لرزیم که افشاء نشوند در حالیکه من باید بدانم امروز چیزی برای ترسیدن وجود ندارد و من مکی توانیم همه چیز خود را در جای مناسب افشاء کنم
پاسخ
با سلام....
نگاه کردن به اشتباهاتی که از سر نا آگاهی انجام دادم ، نقصهایم و نوع نگاهم به جنس مخالف ، دروغهایی که به خانواده ام گفتم ، پولهای ناسالمی که بدست آوردم ، افکارم و چیزهایی که به آنها در طول روز فکر میکنم ، روابطه نا سالمی که داشتم یا دارم ، دروغهایی در جلسه مشارکت کردم ، دروغهایی که به راهنما گفتم ، سوءاستفاده هایی که از من شد ......
فکر میکنم مورد تنفر اطرافیان قرار میگیرم ، رهجوهایم مرا ترک میکنند ، دستگیر میشوم ، خانواده شغل یا موقعیت اجتماعی خود را از دست میدهم ، احساس بدی نسبت خودم پیدا میکنم و بهبودی را رها میکنم،

اما باید بدانم که قرار نیست این موارد را به همه بگویم قرار است با کمک فقط راهنما نگاهی به ترسهایم بیندازم ببینم چه ترسهایی از دیروز تا امروز وجود دارند که باعث شده خودم را مورد اذیت و آزار و قضاوتهای بیرحمانه قرار بدم یا در حال انجام چه کارهایی هستم که ممکن است بهبودی مرا بخطر بیاندازد.
خیلی از ترسهای من تصورات باطل و نگاه غلط خودم به خودم و اطرافم میباشد که در این سوال به آنها میپردازم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان