امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 5 : ایا از کار کرد این قدم می ترسم ترس من از چیست ؟
Heart 
جستجو گرانه و بی باکانه 

سوال 5 : ایا از کار کرد این قدم می ترسم ترس من از چیست ؟ 
پاسخ
بله می ترسم  ترس من : نگاه راهنما بعد از این قدم به من چگونه است نتوانم از عهده این قدم بر بیایم  می ترسم که شهامت کافی برای کارکرد این قدم نداشته باشم و گیر کنم  این تراز نامه ممکن است دست من را رو کند و و خیلی از ابزار های که سالهاست با ان زندگی کرده ام و پشت انها قایم شده ام را از من بگیرد و دیگر نتوانم از انها استفاده کنم

ترس از دست دادن چیزهای که سالهاست به انها وابسته هستم ترس از دست دادن لذت انتقام چند رنجش 
 ترس از روبرو شدن با
خود واقعی ام و اینکه نتوانم خودمن را در این فرایند تحمل کنم 
ترس از اینکه بعد از این تراز نامه نتوانم به بعضی از رفتارهایم که هنوز هم لذت بخش است ادامه دهم از سن پاکی و کارهای که در بهبودی کرده ام می ترسم
پیام سوال :اگر واقعا احساس ترس داریم این چیز طبیعی است و ما باید در این قدم اجازه ترسیدن را به خود بدهیم چون می خواهیم از روی مهمترین مانع زندگی خود بپریم پس نیاز داریم که این ترس را به مشارکت بگذاریم به راهنما نزدیک شده و در مورد دعا کنیم
پاسخ
با سلام....
ترس از شکسته شدن گمنامی ، ترس از اینکه خیلی وقتها به دروغ گفتم حالم خوب است و مشکلی ندارم ، ترس از اینکه مدتها بخاطر داشتن رنجش به خودم مجوز میدادم با طرف هرجوری که دلم میخواد رفتار کنم ، ترس از اینکه از عادتها و رفتارهای خودم آگاه شوم که هیچگونه ربطی به جامعه ، قانون ، حکومت و غیره نداشت و من سالها با این دست آویزها هرجور که دلم خواست با مردم رفتار کردم ، میترسم نیمه راه قدم چهار دچار خود فریبی و راهنما فریبی و دیگران فریبی شوم.
یکی از ترسهایم اینستکه نسبت به رفتاری آگاه شوم و نتوانم برایش کاری بکنم (رابطه).
آیا شهامت روبرو شدن و قبول کردن اشتاباهاتم را دارم؟ از تسلیم،رها کردن و سپردن میترسم.

تجربه راهنما و دیگر اعضاء نشان میدهد آزادی و رهایی که بعداز فرایند قدم چهارم برایم بوجود میاید بمراتب بزرگتر از آنچیزی ست که من فکر میکنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان