امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 33 : تاکنون به چه راه هایی تمایل خود برای بهبودی را نشان داده ام ؟
Heart 
سوال 33 :   تاکنون به چه راه هایی تمایل خود برای بهبودی را نشان داده ام ؟ 
پاسخ
مفهوم تمایل در قدم سوم : معمولا ما بعد از تسلیم شدن بیشترین تمایل را احساس می کنیم  تمایل برای ما بیشتر بعد از این دو موضوع شکل می گیرد- یا بعد از احساس یاس و انزوا و یا بعد از خسته شدن از جنگ و درگیری برای کنترل
هر چند من باید بدانم که تمایل را قبل از این موضوعات نیز می توانم تمرین کنم و ان را همیشه زاپاس داشته باشم تا در صورت نیاز از ان استفاده کنم و مانع از درد کشیدن من شود
راه های ان :  رفتن به جلسات 
 مشارکت کردن  اقرار به وسوسه ها  عمل نکردن از روی اراده شخصی  خدمت کردن  ارتباط و اعتماد و به راهنما و تمایل به انجام رهنمودهای او  دعا کردن و ارتباط با خداوند  تسلیم بودن در مقابل اراده خداوند  کارکرد قدم ها  کار کردن و برنامه ریزی در ان  خدمت به خانواده و سرویس به تازه وارد 
پاسخ
با سلام....
عجز و ناتوانی بخاطر رفتارهای بیمارگونه در نهایت خسته شدن از جنگ و ستیز تمایل را در من بوجود میاورد که به بهبودی رو بیارم.

و سعی کردم از طریق انجام یکسری کارها عجز و ناتوانی رو کمتر تجربه کنم.
سعی کردم اتحاد رو بین اعضاء خانواده ام و همچنین همکارانم برقرار کنم - وقتی با راهنما چیزی رو مشورت میکنم نتیجه را هم با او چک کنم - در خانواده و انجمن به عنوان یک عضو عمل کنم نه کُل - اگر حرفی زدم به آن عمل کنم و فرار نکنم - سعی کردم رابطه هایم را اصلاح و ترمیم کنم - باز گذاشتن دریچه افکارم برای دریافت پیام خداوند از طریق گوش کردن و توجه کردن به حرفهایی که میشنوم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان