امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 32 : قدم سوم چگونه به من کمک می کند تا اصل تسلیم که در قدم یک ودو تمرین کرده...
Heart 
سوال 32 :  قدم سوم چگونه به من کمک می کند تا اصل تسلیم که در قدم یک ودو تمرین کرده ام را تقویت کنم و توسعه دهم ؟ 
پاسخ
قدم سوم به تسلیم من در این برنامه رنگ و بویی تازه داد و مزه ان را به من فهماند
قدم سوم به من کمک کرد تا متوجه شوم که چگونه عمل از روی اراده شخصی بود که در قدم 1 زندگی من عیر قابل اراده شود و کمکم کرد تا در مقابل اراده خداوندتسلیم شوم و جایی که عاجز هستم با کمک نیروی برتر حرکت کنم
قدم سوم همچنین به من کمک کرد تا تسلیم شوم و عوامل خطرناک سر راه بهبودی من که مانع از برگشت سلامت عقل من در قدم دوم هستند را به مراقبت خداوند بسپارم و از نیروی قدرتمند تر درخواست کمک کنم
چگونه : وقتی عاجز بودن خودم را می پذیرم 
 وقتی که از توقعات غیر واقع گرایانه دست بر می دارم  وقتی از روی اراده شخصی عمل نمی کنم  وقتی به رهنمودهای راهنما توجه می کنم  و عمل می کنم  وقتی دعا می کنم و خودم را در اختیار خداوند قرار می دهم وقتی علیرغم میل باطنی دست از خود محوری بر می دارم 
پاسخ
با سلام....
در قدم یک تسلیم من از روی اجبار بود یعنی کاری رو شروع میکردم و تا آخر آن میرفتم و بعد به مشکل میخوردم بعد آنرا رها میکردم در تسلیم قدم دو با اقرار به نداشتن سلامت عقل تمایل در من بوجود آمد تا مشورت کنم تا میل و اراده شخصیم رو شناسایی کنم تا بتوانم عادتهای خودمحورانه بیماریم را متوقف کنم.
حالا کم کم تاثیر تسلیم داشت برایم جا میافتاد که چقدر کارآمد است.
در قدم سوم تسلیم کمک کرد آگاهانه و با تمایلی که دیگر جبر پشتش نبود و با عشق اراده زندگیم را به مراقبت خداوند بدانگونه که.....بسپارم.

معتاد با جبر باعث میشود ترک کند ولی تغییر نیاز به آگاهی ، تمایل دارد تل تداوم داشته باشد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان