امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 31 : چه کارهایی جهت تقویت و تحکیم ، تصمیمی که برای سپردن اراده و زندگی ام به....
Heart 
" اصول روحانی " 

سوال 31 : چه کارهایی جهت تقویت و تحکیم ، تصمیمی که برای سپردن اراده و زندگی ام به مراقبت نیروی برتر گرفته ام ، انجام می دهم ؟ 

پاسخ
دعاهایم را به صورت روزانه تکرار می کنم  نشریات را مطالعه می کنم  مشارکت صادقانه انجام می دهم  در راستای قدم سوم مشارکت می کنم  خدمت می کنم  به راهنما اعتماد دارم  و مشورت را ادامه می دهم  در هر شرایطی به جلسات می روم  اراده شخصی را شناسایی می کنم  و ان را با کمک برنامه و راهنما به اجرا می گذارم  راه شخصی را برای نزدیک شدن به نیروی برتر ادامه می دهم و توسعه می دهم -
پیام سوال : من دائما باید مراقب این تصمیم باشم 
و حتی زمانی که همه چیز به خوبی پیش می رود و حالم خوب است نباید از بیماریم غافل شوم  امروز باید واگذاری اراده و زندگی به خداوند جزو برنامه روزانه من باشد و در مغز من رسوخ کند و جزیی از وجود من باشد حتی زمانیکه همه چیز تحت کنترل ماست 
پاسخ
با سلام....
اگر فکرم در مورد چیزی گیر کرد حتما آنرا با کسی مطرح میکنم.چیزیکه نمیگذارد تقویت و تحکیم در سپردن داشته باشم پنهان کاری افکارم میباشد اما میتوانم آنرا هم مشارکت کنم هم روی کاغذ بنویسم.یعنی هر طور شده به افکارم نور بدهم.
همیشه سپردن همراه با ترس ، قضاوت میباشد به این خاطر سعی کنم هر روز بخشی از نشریات را مطالعه کنم.
جهت تحکیم و تقویت اگر این راه جواب نداد راه دیگری انتخاب کنم فقط بای سعی کنم جلوی بهانه های اعتیاد گونه خود را بگیرم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان