امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال29 : آیا مواقعی بوده که قادر بوده ام ، از سر راه خداوند کنار بروم و نتیجه کاری..
Heart 
سوال29 :  آیا مواقعی بوده که قادر بوده ام ، از سر راه خداوند کنار بروم و نتیجه کاری را به او بسپارم ؟ توضیح دهید . 
پاسخ
مواقع : وقتی لذت چیزی با تمام طعمش در دستانم بود اما از ان گذشتم  وقتی علیرغم توانایی انتقام نمی گیریم  وقتی در حین نا امیدی مطلق به جلسات رفته ام و با راهنما تماس گرفتم  وقتی که بر پایه اصول روحانی هستم و با هالی ای از اعتماد متواضعانه راه کار های راهنما را به کار می بندم  وقتی که فهمیدم توانایی ندارم و رها کردم ( سرویس دادن )  وقتی در مورد کاری قبل از اقدام مشورت کردم  وقتی که پا روی اراده شخصی گذاشتم علیرغم هر نوع احساسی که داشتم  وقتی که تسلیم بودم و بدون جنگ اعتماد کردم - 
پاسخ
با سلام....
من به دو صورت تمایل به رها کردن و سپردن پیدا میکنم.
۱- یا از سر نیاز و ترس از دست دادن چیزی کوتاه میایم یعنی کاملا آگاهم که خواسته ام بیمار گونه است اما اگر بجنگم از دست داده ام و باخته ام اینجا تمایل به رها کردن ندارم ولی رها میکنم ولی همراه با درد-رنجش-نقشه کشیدن و آزار دادن خودم میباشد یعنی شخصیت را به اصول ترجیح دادم.

۲-مواقعی ایی که آگاهی از مخرب بودن میل و اراده خودم دارم و با فرض بر اینکه در آن جنگ پیروز شوم اما با تمایل و فروتنی و اصل روشن بینی و ایمان به خداوند ترجیح میدهم نجنگم و نتیجه را به خداوند بسپارم و به آرامش برسم.
بعضی مواقعه خداوند کار میکند بعضی مواقع کار نمیکند و باید خودم کار کنم یعنی باید با موقعیت شناسی و تشخیص شرایط سخت از روی اعتیادم عمل نکنم.

جایکه خودم بستر اعتیاد را فرهم میکنم خداوند برایم کار نمیکند و نمیتوانم رها کنم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان