امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 25 : زندگی من چه شکلی ممکن است تغییر کند اگر که تصمیم بگیرم آن را به نیروی ...
Heart 
سوال 25 :   زندگی من چه شکلی ممکن است تغییر کند اگر که تصمیم بگیرم آن را به نیروی برتر بسپارم ؟ 
پاسخ
از جنگ و کشمکش دست بر میداریم  از لذت طلبی و خسارت زدن طبق اراده شخصی دست برمی داریم  از انجام کارهای بیمارگونه دست بر میداریم  به خداوند خود اعتماد می کنیم  به اندازه کافی فکر می کنیم و مسیر درست را انتخاب می کنیم  با خود و خداوند و دیگران زندگی سالمی را به پیش می گیریم و در صلح و اشتی هستیم  از مشکلاتی که بر اثر رنجش کنترل و خود رای بودن سالهاست گریبانگیر ماست رها می شویم و ارامش را احساس می کنیم  خداوند را به عنوان حامی و منبع قدرتمند احساس می کنیم و از ائ انرژی می گیریم  البته یادمان باشد که این تغییرات مستلزم پرداخت بهایی است  مثلا در خانواده دیگر به تنهای تصمیم نگیرم چون انها هم شریک زندگی من هستند 
پاسخ
باسلام....
یکی از تغییرات اینستکه دیگر از این به بعد اگه اشتباه کنم با درد همراه خواهد بود چون تا حدودی وجدانم آگاه شده و آگاهانه اشتباه کردن با درد همراه خواهد بود و این درد رشد و تکامل است.
یکی دیگر از شکلها اینستکه بدترین و بهترین اتفاقات باعث نمیشود از جایگاه خودم خارج شوم یعنی همان راضی بودن به رضای خداوند.
یعنی من زمان مصرف دچار بحران مالی میشدم الان هم ممکن است بشوم اما واکنشم به بحران مالی عوض شده و تحمل و برخورد من با هر مسئله ایی نسبت به قبل فرق کرده.

رها بودن و سپردن به نیروی برتر معنایش بدون مشکل نیست مشکل همیشه هست فقط الگوهای من نباید معتاد گونه باشد‌.

چیزی که ما معتادان را برای سپردن و رها کردن با مشکل مواجه میکند اینستکه بعداز سپردن انتظار داریم همان نتیجه ایی را بگیریم که دلمان میخواهد.
سپردن به معنی واقعی کلمه یعنی اصولی تصمیم گرفتن و اصولی عمل کردن حتی اگر بدانم نتیجه آنچیزیکه میخواهم نخواهد شد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان