امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 23 : مفهوم مراقبت برای من چه می باشد ؟
Heart 
سپردن ( واگذاری )

سوال 23 :  مفهوم مراقبت برای من چه می باشد ؟ 
پاسخ
مراقبت برای من چند مفهوم دارد که نهایتا همه به یک جا ختم می شود  اول اینکه من به نیروی برتر خود اجازه می دهم تا اراده و زندگیم را در اختیار بگیرد  مفهوم دیگر من تن به خواست و اراده او می دهم و هرچه خواست او بود می پذیرم و در کنار این پذیرش سهم خودم را هم انجام می دهم  و مفهوم دیگر اینکه از داده های بهبودی ام با نیروی او مراقبت می کنم
اما مراقبت دو بخش دارد : اول سهم خداوند  دوم سهم من

بخش اول : که پیام سوال نیز هست یعنی اینکه من اجازه می دهم و تصمیم میگیرم که کل اراده و زندگی ام را اعم از بیماری اعتیاد  مسائل مالی  روابط  همسر وفرزند کار و حرفه  سلامتی و تمام قسمت های وجودیم را پس از انجام دادن سهم خودم به مراقبت خداوند بسپارم و در واقع خیلی ساده به زبان امروزی با نیروی اراده خداوند خوم را بیمه کنم
بخش دوم : مراقبت کنم از داشته های امروزم البته بازهم با کمک نیروی برتر 
پاسخ
با سلام....
هر کسی و یا هر چیزی که به من کمک میکند تا به یک آگاهی نسبی برسم میشود مراقبت.
(تجربه شخصی)
مراقبت دو نوع میباشد ۱- استفاده از تجربه دیگران ۲- یا میروم خودم تجربه اش میکنم.

من چون توانایی ام برای حفظ و حراست و مراقبت از خودم کافی نیست لازم است کسی با قابلیتهای بیشتر (خداوند) از من حراست کند.
مراقبت یعنی اعتماد به خداوند و اجازه دهم خداوند مسئولیتهایش را در زندگی من اجرا کند حتی اگر فکر کنم خداوند مرا تنبیه کرده.من چون هیچ ناظر و ناظمی در زندگی نداشتم امروز اجازه میدهم خداوند ناظر و بر اعمال من باشد.
مراقبت یعنی عملکرد به اصول روحانی قدمها.
مراقبت مفهومش سلب مسئولیت و سلب اختیار من نیست بلکه کمک گرفتن از خداوند است
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان