امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 16 : درک ما امروز از نیروی برتر از خود چه می باشد ؟
Heart 
سوال 16 :  درک ما امروز از نیروی برتر از خود چه می باشد ؟ 
پاسخ
درک من از نیروی برترم ( عاشق برتر مهربان )
درکم به اندازه برداشتی است که تا کنون از اصول روحانی برنامه داشته ام 
 خداوند مهربان که خود را در زندگی من تداعی می کند صبور و بزرگتر از همه که در غالب اصول روحانی برنامه مثل صداقت تمایل و روشن بینی عشق قدم ها و سنت ها و راهنما و خدمت نمود پیدا می کند  خیلی مواقع زور می زنم که خداوند را در به چهارچوب بکشم اما ذهن من قدرت این کار ندارد چون هرچه در برنامه جلوتر می روم درک وسیع تری پیدا می کنم خیلی مواقع که به راهنما نزدیک هستمک لمس کردن این نیرو برایم راحت تر است و بر عکس
ضروری است که ما هرچه در برنامه جلوتر می رویم درکمان را از نیروی برتر ارتقاء دهیم و شروع به تفحص کرده تا درک از این نیرو برای ما کار کند و در طول مسیرو فرایند بهبودی از او نهایت استفاده را ببریم 
 هرگاه که بیماری بر من غلبه مبیکند و ایمانم ضعیف می شود و درکم تغییر می کند و یا شک می کنم راهنما دوستان بهبودی نشریات و غیره همگی وسیله ای هستند تا من به نیروی برتر نزدیک شوم و ایمانم را قوی تر کنم 
پاسخ
با سلام....
نیروی برتر یعنی منبعی که من برای ادامه برنامه تغذیه میکنم.
من در گذشته همیشه دنبال یک نیرویی میگشتم که بتواند زندگی کمبودهای احساس ، روانی ، و افکار مشوش مرا آرام کند که عموما به رفتارهای ناهنجار روی میاوردم. اما امروز با شناسایی منبع اون احساس و افکار و اعمال متوجه شدم عدم آگاهی از خود ، آموزشهای غلط ، نداشتن اعتماد به نفس و هدف........ (بیماری اعتیاد) باعث سقوط من شده بودند حالا کسب آگاهی ، آموزشهای صحیح(قدمها و مشارکت اعضاء) خودباوری و داشتن انگیزه و هدف تبدیل به نیروی برتر من در راستای یه زندگی توام با آرامش و سعادت شدند.
این نیرو دقیقا به اندازه فهم و درک من امروز من برایم کار میکند و هر چه بیشتر کنکاش میکنم ، صبر میکنم ، صحبت میکنم ، مشورت میکنم آرام آرام بزرگتر شده و در بُرهه از زمان کاربردش برایم متفاوت است.
نیروی برتر ۳ ویژگی از من میخواهد حقیقت/منبع انرژی/منبع آگاهی هر شخصی یا چیزی بتواند این ۳ ویژگی را در من پدید بیاورد نیروی برتر برایم کار خواهد کرد.
من که همه چیز و همه کس را خراب میکردم چع اتفاقی افتاده که امروز برعکس عمل میکنم؟آیا از من است؟
اگر امروز نیروی برتر و انجمن را از من بگیرند واقعا برای من چه میماند؟

نیروی برتر کمک میکند حرکت کنم بسمت رها شدن از هر چیزی که مرا در خودش حبس میکند و یا کرده است چه مواد باشد چه هر چیز دیگر.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان