امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 6: عمل از روی اراده شخصی چگونه بر روی زندگیم اثر گذاشته ؟
Heart 
سوال 6:   عمل از روی اراده شخصی چگونه بر روی زندگیم اثر گذاشته ؟
پاسخ
اراده شخصی یعنی تشخیص فردی و بیمار گونه و بدون مشورت
ترسهایم همیشه با من بوده 
 رابطه ام با دیگران خوب نیست  در حال فرار هستم و عیر قابل اراده شده ام  در روابطم عشق نیست  و ماسک منی زنم  بر کار و مادیات متمرکز نیستم  احساساتم خراب است و از خود احساس رضایت درونی ندارم  خداوندرا نمی بینم و پیام های اورا دریافت نمی کنم  ادم بی ثباتی هستم ( عاطفی و احساسی )  خودمحوری می کنم  می جنگم و قضاوت می کنم  خودم را دوست ندارم و نمی پذیرم  به سمت انزوا می روم  برخلاف اب شنا می کنم  همیشه رابطه هایم را از دست می دهم  برنامه ریزی ندارم و بی هدف هستم  دچار رنجش می شوم  خود ازاری شدید و احساس گناه می کنم  بی ملاحظگی می کنم  احساس خلاء و تنهای می کنم  اهدافم را رها می کنم  مشورت نمی کنم و از راهنما دور هستم  زندگیم دائما در حال تشنج است -
پیام سوال : هر مواقع موارد بالا را انجام می دهم در قدم سوم زندگی نمی کنم و از روی اراده شخصی عمل می کنم که نیاز است که سریعا موضوع رابه مشارکت گذاشته 
 با راهنما مشورت کنم و تصمیم بگیرم که ان موضوع را به مراقبت خداوند بسپارم 
پاسخ
با سلام....
اتوماتیک وار روی نقصهایم قرار میگیرم و تبدیل میشوم به همان آدم دوران مصرف.

با اراده شخصی باعث سر در گُمی و آشفتگی خودم و دیگران میشوم.
ما یکسری ارزشها و اعتقاداتی داریم که خیلی با ارزشها و معیارهای جامعه همخوانی ندارد.
با اراده شخصی الویتهای زندگیم را فراموش میکنم و تمام وجودم را افکار بحرانزا فرا میگیرد دچار بی تفاوتی میشوم دریچه افکارم بسته میشود و تمایل به هیچ کاری ندارم.

بهتر است مثالهای زنده را لیست کنیم.

مثلا کسی پول مارا بالا میکشد به او نمیگویم میخواهیم جای دیگری با او تلافی کنیم بعد آن شخص را برای همیشه از دست میدهیم.
اراده شخصی به ما وام میدهد اما هیچوقت  برسی نمیکنیم که ببینیم بهره آن چقدر سنگین است.بعضی وقتها ما با اراده شخصی لذت میبریم پول خوب در میاوریم نتیجه ش میشود اینکه وقتی پول خوب در نمیاوریم میرویم دنبال طمع و زیاده خواهی.

اراده شخصی اجازه میدهد بیماری و اعتیاد روی من سوار شود.
اراده شخصی یعنی بیماری اعتیاد را میبینم ولی از روی بهبودیم عمل نمیکنم و بهبودی را میبینم بازهم از روی اعتیاد عمل میکنم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان