امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 50 :دانش و تجربه گذشته من چگونه بر کارکردن این قدم اثر گذاشت ؟
Heart 
سوال 50 :دانش و تجربه گذشته من چگونه بر کارکردن این قدم اثر گذاشت ؟
پاسخ
کارکرد قدم اول در برنامه و همچنین مطالعه نشریات در برنامه ذهن من را اماده پذیرش یک نیروی برتر کرده بود  همچنین دانش و اطلاعات گذشته من راجه با ارتباط روحانی انسان با خداوند در این قدم برای پذیرش یک نیروی برتر کمک کرد  در واقع ذهن من امادگی حضور این نیرو را بر اساس داشته های گذشته ام داشت  همچنین مرور تجربیات گذشته ام در مورد اینکه نداشتن سلامت عقل من چگونه باعث شده بود زندگیم غیر قابل اداره شود پذیرش این موضوع را که سلامت عقل ندارم و کنترلی در دست من نیست را برایم راحتتر کرد
پاسخ
با سلام....
تجربه من مال ذهنیات من و بر اساس برداشتهای ذهنی خودم بود ولی دانش این برنامه ذهنیات من جهت درستی داد تا از این تجربیات در راستای بهبودی بهتر استفاده کنم تجربیاتی هم در اعتیاد و هم در بهبودی داشتم ولی نمیتوانستم آنها را به شیوه درست و قابل فهم بیان کنم دانش کمک کرد بتوانم قابل فهم و درک صحبت کنم و تجربه های کج و کوله خودم را درست کنم و نتیجه بهتری بگیرم.
مثلا اگر یک تجربه سالم برایم کار نمیکرد همان تجربه را به شیوه دیگری انجام بدهم.
دانش چیزی ست که از اطرافیان میگیرم به آن عمل میکنم و نتیجه آن میشود تحربه من و این کمک میکند بفهمم فرآیند سلامت عقل یعنی چی.
دانش درس حاصله از تجربه های ست که از باورهای جدید قدم دو گرفتم من به اندازه ایی دانش دارم که از قدمها درک میکنم و به آنها عمل میکنم و این ربطی به علم و سواد من ندارد مثلا وقتی جلسه میروم پیام میگیرم و وصل میشوم و هیچ چیز مثل وصل شدن نمیتواند به من کمک کند و این ربطی به دانش خالی ندارد.
تجربیات انسانها تبدیل به دانش میشود و دانش از طریق تکرار تجربیات و دیدن تاثیر آنها برای بهتر زندگی کردن بدست میاید.
دانش و تجربه لازم و ملزوم یکدیگرند
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان