امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 45 : ایا امروز از یک نیروی برتر از خودم درخواست کمک کرده ام ؟ چگونه
Heart 
سوال 45 : ایا امروز از یک نیروی برتر از خودم درخواست کمک کرده ام ؟ چگونه
پاسخ
بله : با دعا کردن  مراقبه کردن  مشورت کردن  اقرار به ضعف ها و اشتباهاتم  مشارکت در جلسه  مشورت با راهنما  دست برداشتن از خودمحوری و خود فریبی  پذیرش اینکه سلامت عقل ندارم و اعتماد به یک نیروی برتر
پیام سوال : درخواست کمک از یک نیروی برتر اول بایدهمراه باشد با تشخیص اینکه یک نیروی برتر وجود دارد و اصل فروتنی از این موضوع سرچشمه میگیرد بعد با دست برداشتن از اتکاء به نیروی خودم و پذیرفتن اینکه سلامت عقل ندارم و نیاز دارم که دست به دامن این نیرو شوم
هرچند : بین این دست برداشتن از اتکاء به خود و تکیه به یک نیروی برتر و درخواست کمک از او یک مجادله بزرگ خواهد بود و ما گاهی از ان سر باز می زنیم اما با تمرین اصل روحانی فروتنی می توانیم موفق به انجام این کار شویم و در این صورت زندگی ما خود به خود در مسیر فرایند سلامت عقل قرار می گیرد  رابطه من با نیروی برتر زمانی کارامد است که من بر این مجادله فائق اییم و دیگر خود را تکیه گاه قرار ندهم و بلکه در همه امورات زندگیم دست به دامن نیروی برتر شوم و از او کمک بگیرم
پاسخ
با سلام....
این سوال میخواهد ببیند اگر در سوال قبل گفتم به بهبودی به عنوان یک فرایند اعتماد دارم،این اعتماد بطور روزانه به آن عمل میکنم یا نه؟
بله همینکه از خداوند خواستم امروز کمکم کنه با آدمهای اطرافم منصفانه رفتار کنم نشانه ایمان و اعتماد من است اینکه امروز از سر عجز و ناتوانی و با فروتنی نگاهی به قابلیتهای اعتیادم کردم که نمیخواهم امروز از نقصهایم استفاده کنم و برایش از خداوند درخوست کردم.یعنی
اول صبح به اعتیادم اقرار کردم تا روز خوبی داشته باشم.
سعی میکنم از اول صبح با خودم، شغلم،همکارانم و دنیا در صلح باشم.گاهی اوقات در طول روز با یه اسمس به راهنما سعی میکنم حضورش را در زنگیم احساس کنم.

در طول روز به یکی از بچه های برنامه زنگ میزنم .
قبل از اینکه بخواهم به کسی تجربه بدهم با زبان دل دعا میکنم .
زمانیکه از راهنمایم بر خلاف میلم راهنمایی میشوم و میپذیرم،زمینه ایی آماده میشود تا با انرژی نیروی برتر با محیط پیرامونم در صلح باشم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان