امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 40 : ایمان من چگونه رشد کرده است ؟
Heart 
سوال 40 : ایمان من چگونه رشد کرده است ؟
پاسخ
ایمان من از امید شروع و به مرور زمان با دیدن اتفاقات و شواهد و دیدت معجزات در زندگی دیگر معتادان و سپس با دیدن تغییرات و معجزات زندگی خودم رشد کرد و به باوری رسیدم البته همچنان شاید بعضی از بادها من را بلرزاند اما دیگر خداوند را به عنوان منبعی قدرتمند در زندگیم احساس می کنم  ایمان من همراه با رشد درکم و شناختم رشد کرده است  کارکرد قدم و ادامه برنامه  ارتباط با راهنما و دیگر معتادان  شرکت در فرایند بهبودی باعث شد که ایمان من رشد کند و تمایل به انجام اعمال از روی بیماری در من کم رنگ و حتی در مواردی کاملا بی رنگ شود -
پیام سوال : برای رشد ایمان لازم است که ما حرکت کنیم و ایمان یک فرایند است و یک شبه حاصل نمی شود 
 برای دست یابی به ان من نباید بنشینم بلکه باید روی ان کار کنم اول تظاهر به ایمان و بعد عمل کردن به ان مثلا اگر در زندگی شخصی به کسی می گویم که دوست دارم باید کارهای را هم انجام دهم تا پیام دوستی من را دریافت کند و اکثر ما فرایند ایمان را از شرکت مرتب در جلسات  مشارکت  دعا کردن و گوش دادن به راهنمایمان شروع  می کنیم 
پاسخ
با سلام....
اولین نشانه آن بود که کاری رو که قبلا انجام میدادم نتیجه اش را با همان کاری که در برنامه انجام دادم مقایسه کردم دیدم چقدر نتیجه بهتری میگیرم.
وقتی به دست آویزهایم اقرار میکردم متوجه میشدم کله ام تخلیه میشود و اجبار به انجام نمیشم.
وقتی من باورهای جدید را انتخاب میکنم مثل سکوت کردن، با عشق رها کردن، تمیز کردن یک رابطه، چقدر با آرامش بیشتری زندگی میکنم.کلا با تکرار و تمرین اصول نو یافته و دیدن نتیجه دلجسب آن ایمان من به تدریج رشد کرد تا جایکه اگر بازسازی یک رابطه از دست رفته حتی درد هم داشت جنس دردش فرق میکرد یعنی بعدش حال خوبی رو تجربه میکردم و متوجه میشدم در چرخه معیوب و تسلسل نیستم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان