امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 39 : من چه اعمالی انجام داده ام که نشان گر ایمان من است ؟
Heart 
سوال 39 : من چه اعمالی انجام داده ام که نشان گر ایمان من است ؟
پاسخ
گوش دادن به رهنمودهای راهنمایم  ادامه قدم ها  مسئولیت پذیری در محل کارم  مرتب به جلسات می روم  وقتی اسیر ضعفی هستم برای رفع ان از ابزار های برنامه کمک می گیرم  در شرایط سخت ( بیکاری  بی پولی  حال بدی -) ناامید نمی شوم و رابطه ام را برنامه حفظ می کنم  شکر گذاری و و سپاس گذاری نسبت به داده ها  خدمت کردن  مصالحه نکردن با بیماری -
پیام سوال: ما نمی توانیم بنشینیم و فقط منتظر باشیم که ایمان نهفته در قدم دوم را احساس کنیم بلکه ما باید روی ان کار کنیم و اعمالی را انجام دهیم تا ایمان ما رشد کند و یکی از این اعمال تظاهر به داشتن ایمان است تا به مرور برایمان عادت شود 
پاسخ
با سلام....
(تجربه شخصی)
البته که جلسه رفتن قدم کار کردن مشورت با راهنما رهجو گرفتن نشانه ایمان من است اما گاهی جاهایی شرایطی بوجود میاید که عمل از روی اصول نشانه عمیق تر ایمان من به برنامه است.
مثلا جایی حق کاملا با من است اما ترجیح میدهم کوتاه بیایم یا شرایط ناسالم کاملا محیاست هیچ شاهد و مدرکی هم وجود ندارد اما به شرایط نه میگویم.یا اگر دروغ بگویم همه باور میکنن اما ترجیح میدهم صادق باشم یا علیرغم هر احساس بدی که دارم بازهم به جلسه میروم یا جایکه از NA بدگویی میکنند ولی با شهامت NAایی بودنم را مخفی نمیکنم.

انجام دادن کار شاید کمی نشانه ایمان من به برنامه باشد اما تداوم کار در هر شرایطی کاملا نشانه ایمان من است.

خورد کردن مشکلات و تکه تکه حل کردن مشکلات، شروع به گفتن از خودم در جلسات، از مشکلات فرار نکردن و مسئولیت زندگیم را پذیرفتن، داشتن امید به آینده، اینکه مشکلات من از روی بد شانسی نیست بله عامل رشد و یادگیری من است اینها نشان دهنده ایمان من برنامه و کارآمدی برنامه است
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان