امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 37 : من تمایل دارم چه کارهای انجام دهم تا سلامت عقل به من باز گرد د ؟
Heart 
سوال 37 : من تمایل دارم چه کارهای انجام دهم تا سلامت عقل به من باز گرد د ؟ 
پاسخ
کارکرد باقی قدم ها  ارتباط و اعتماد بیشتر به راهنما  ارتباط دائم و موثر با یک نیروی برتر  استفاده از تجربیات خودم و دیگران  تمایل به مشورت و استفاده از اصول روحانی  تمایل برای مسئولیت پذیری  تمایل عنی امادگی برای اقدام و عملو نه فقط قصد ونیت داشتن خالی  من امروز تمایل دارم که به دنبال تجربه های جدید باشم و شناختم را از بیماریم بالا تر ببرم  و از نواقص خود دور شوم تمایل دارم که دنبال حس تناسب و تعادل باشم  مشارکت صادقانه انجام دهم  در تماس دائم با واقعیت بیماری و بهبودی باشم  تمایل به قبول اشتباه و تغییر دیدگاه های بیمارگونه -....................
پاسخ
با سلام....
میخوام در هیچ کجا هیچ کسی از طرف من احساس خطر نکند، برای پیشبرد زندگیم از راه های سالم استفاده کنم، با خودم صادق باشم، از احساسات ناراحت کننده فرار نکنم و آنها را بخشی از زندگی بدانم، دست از سر زندگی و انسانها بردارم و به خودم بپردازم، به کار گیری پیشنهاد راهنمایم زمانیکه نمیتوانم فکرم را از اصول روحانی رَد کنم، در مورد خانواده و جامعه مدتی ست کم توجه شدم بیشتر به آنها بپردازم.

یکی از قسمتهای عدم سلامت عقل من اینستکه افکارم را میبینم ولی اجازه دریافت ایده یا نظر به خودم نمیدهم.

تمایل دارم وقتی رنجش میگیرم تراز آنرا بگیرم که مجبور به تلافی نباشم یا احساسات بد با خودم حمل نکنم.
تمایل دارم قلم و کاغذ بردارم و جاهایکه از روی سلامت عقل عمل میکنم یا نمیکنم را روی کاغذ بیارم، تراز دیگران را نگیرم، به رفتارهای اجباری پناه نبرم، شهامت رسوا کردن وسوسه هایم را داشته باشم.

NA برای شروع حکم تخته سنگی را دارد که مرا از غرق شدن نجاتم داد ولی برای ادامه مسیر نیاز به اَدَوات دیگر مثل پارو قطب نما و غیره دارم منظور کارکرد باقی قدمها ، خدمت، مشارکت و مشورت، راهنما و تمام منابع روحانی در دسترس
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان