امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 35 : امروز در زندگی چگونه از خود روشن بینی نشان می دهم ؟
Heart 
سوال 35 : امروز در زندگی چگونه از خود روشن بینی نشان می دهم ؟
پاسخ
نیاز به کمک گرفتن از یک نیروی برتر را در خود جا انداخته ام –روی فکر بسته ام خط کشیده ام و مشورت می کنم – در کارها و تصمیمات عجله نمی کنم – مسائل مالی را در نظر می گیرم – از تجربه گذشته ام استفاده می کنم – به عقاید دیگران احترام می گذارم – به عواقب کارم فکر می کنم و با طرح و برنامه ونقشه انجام می دهم – اقرار دائم به اشتباهات و تراز نامه گرفتن به کمک راهنما منافع دیگران را می بینم – به فکر خودم اعتماد نمی کنم و باورها و عقاید جدید را می پذیرم – کوته بین نیستم و اینده نگری می کنم - * مرتب به جلسات می روم – با راهنما در ارتباط هستم و تجربیات دسته اول از او دریافت می کنم – دعا می کنم و قدم ها را کار می کنم - *به دیگران اجازه می دهم تجربیات ارزشمند خود را در اختیار من قرار دهند – اعتقاد دارم یک نیروی برتر به من کمک می کند تا بهبود پیدا کنم –تا حد خیلی زیادی اموزش پذیر شده ام

پیام سوال : مهمترین قسمت روشن بینی در قدم دوم درک این مسئله است که من به تنهای نمی توانم بهبود پیدا کنم – و به کمک احتیاج دارم و ایمان دارم که این برنامه و نیروی برتر این کار را برایم انجام می دهد و مهم نیست که درک و تصویر کاملی از ان داشته باشیم فقط کافی است در زندگی از خود روشن بینی نشان بدهیم و باور کنیم کمک او به ما ممکن است
پاسخ
با سلام....
روشن بینی برای من یعنی میپذیرم که همه راه حل ها را در اختیار ندارم و برای بهتر زنرگی کردن به تجربیات دیگران نیاز دارم و قبل از اینکه اجبار به انجام شوم مشورت میکنم حتی مواقعی که همه چیز سر جای خودش است و زندگی بروال است بیشتر به مشورت و مراقبت نیاز دارم خطاها را همانجور که بوده تعریف میکنم تراز میگیرم ببینم چقدر تصمیماتم را از فیلتر راهنما ، صداقت و تمایل گذرانده ام؟ ببینم امروز چقدر شبیه حرفهایم هستم.

روشن بینی یعنی اگر بیماری ما خوب نمیشود اما عملکرد ما میتواند خوب باشد.

روشن بینی یعنی قبول این مسئله که هر کسی با افکار خودش زندگی میکند و اگر کسی شبیه من نیست دلیل نمیشود او را کات کنم.
روشن بینی یعنی دنبال افکارم راه نیافتم مثل شهر فرنگ که زود میبینم و رد میشوم ولی داخلش گیر نمیکنم باشم.
برای روشن بینی راهی نیست جز اینکه دانش و آگاهی را وارد زندگیم کنم عینک جهان بینی ام را عوض کنم و زندگی به گونه ایی دیگر را تجربه کنم یکی از راههای روشن بینی اینستکه قدم یکم را دائم مرور کنم تا با صداقت ببینم اراده و کنترل زندگی از دست ما خارج است.
هر زمان خواستم تصمیمی بگیرم اگر ذره ایی به افکارم شک کردم باید روشن بینی را وارد تصمیم خود کنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان