امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 18 : ایا من برای پذیرش نیروی برتر از خود مشکل دارم ؟
Heart 
نیروی برتر از خودمان
سوال 18 : ایا من برای پذیرش نیروی برتر از خود مشکل دارم ؟
پاسخ
با سلام....
وقتی که بروز نیستم جلسه و قدم و اقرار نیست معمولا اولین انتخابهای من از روی اعتیاد است یعنی با کله خودم هر چه که بنظرم درست میاید انجام میدهم بعد از شکست در انتخابی که کردم به آخر خط میرسم دست و پای اَلکی میزنم بعد که دیدم کاری از دستم بر نمیاید از نیروی برتر کمک میگیرم.
قسمت سخت پذیرش نیروی برتر،مسئولیتهای پس از پذیرش است که دیگر نباید توجیه و انکار و فرافکنی کنم.مشکل من در واقع ترس از تغییر است.
مشکل من و امثال من این است که همیشه چند مرحله جلوتر از موقعیت مکانی و زمانی خودمان زندگی میکنیم و نمیخواهیم خود واقعیمان باشیم.
ما زمانیکه خودمان را کامل میبینیم زاویه دیدمان بسته است و با نیروی برتر به مشکل میخوریم.ما زمانیکه نتیجه برایمان خیلی مهم است با نیروی برتر به مشکل میخوریم نیروی برتر آنچیزی نیست که ما میبینیم و میشنویم و از آن حرف میزنیم بلکه انتخاب و اقدام و عمل ماست مثلا وقتی زیاد حرف میزنم و مورد توجه قرار میگیرم دیگر نه میشنوم و نه عاجزگونه زندگی میکنم.

پیام ما همیشه از طرف نیروی برتر است.
 راهنما یا نشریات یا دوستان بهبودی خودشان به خودیِ خود نیروی برتر نیستند بلکه پیامشان نیروی برتر هستند.
عجز ما در پذیرش نیروی برتر استفاده از باورهای شخصی استکه بارها از آن ناحیه لطمه خورده ایم.
من در قالب عملکرد به حرفهای نیروی برتر مشکل دارم نه کلمه.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان