امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 14 : ایا هرگز چیزی را باور داشته ام بدون اینکه برای اثبات ان چیز دلیل و مدرک....
Heart 
سوال 14 : ایا هرگز چیزی را باور داشته ام بدون اینکه برای اثبات ان چیز دلیل و مدرک مشهودی وجود داشته باشد . ان چگونه تجربه ای بود ؟
پاسخ
با توجه بمعنای کلمه باور نظر من این است که هر موضوع و رویدادی برای من بصورت باور در می آید(چه مثبت وچه منفی)که اثر آن بر روی زندگی من ملموس باشد.مثلا من اعتقاد دارم که اگر با احترام با افراد برخورد کنم خودم مورد احترام قرار می گیرم،این موضوع دیگر نیاز به دلیل ومدرک ندارد ویک اصل پذیرفته شده است.
زمانی که من درگیر گرفتاری های بیماریم بودم مخصوصا در اواخر تخریبم این موضوع برایم بصورت باور درآمده بود که من دیگر قادربه مقابله با این بلای خانمان سوز نیستم چرا چون اثرات مخرب آن را با تمام وجود در زندگیم احساس میکردم،گریه میکردم،دعا میکردم ودرخواست که بهر شگلی شده ازاین مهلکه رهائی پیدا کنم.وقتی باانجمن آشنا شدم این باورمن که باوری منفی ومخرب بود شکسته شد وبرای من انجمن ورها شدگان از دام مواد مخدر بصورت باور در آمد وبعد از آن دعا بود که باور دوم مرا شکل داد واثرات هر دو آنها در زندگی تازه من به عینه مشهود است.

به هر چیزی که ایمان بیاورم در زندگیم تاثیر خواهد گذاشت اگر به چیزی بدون اثبات ان بدون مدرک وشواهد ایمان بیاورم تنها دلیل ان نداشتن سلامت عقل من است ...مثال . اسفند دود کردن . تخم مرغ شکستن . نفرین کردن
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان