امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 60 : آيا تمايل دارم كه بهترين سعي و بيشترين كوشش را براي بهبوديم بكنم؟ از چه...
Heart 
سوال 60 :  آيا تمايل دارم كه بهترين سعي و بيشترين كوشش را براي بهبوديم بكنم؟ از چه راههايي؟
پاسخ
بله،تمایل دارم ولازمه اش صداقت وروشن بینی است.
اگراین دواصل وجود نداشته باشد،سعی وکوشش برای بهبودیم کاربردندارد.آن هم صداقت درتمام امورو،بیرون آمدن ازانکارورهاکردن بهانه هاودست آویزهاوپذیرفتن واقعیت‌های زندگی،به اجراگذاشتن دوازده قدم درزندگی، دعاکردن، ازخداخواستن، برای تمایل کامل خدمت کردن، باایثاروعشق، وحضوردرجلسات.
سعی درداشتن یک زندگی سالم‌چه ازنظرظاهری چه باطنی،درک عشق به خدا،کارکردن روی هر چیزی که این روزها درزندگی وبهبودی شخصی وارتباطاتم تاثیر منفی می‌گذارد.
پاسخ
بله چون فکر می کنم اولویت اول من در زندگی بهبودی است بنابراین نیاز دارم تا رابطه با بهبودی بهترین تلاشم را انجام دهم
بهترین سعی و بیشترین کوشش یعنی : مشغول فعالیتی معین شدن  وقت گذاشتن  اقرار صادقانه  مشورت کردن  حرکت و دعا کردن  به صورت واضح و شفاف و از صمیم قلب در مورد ان موضوع با راهنما صحبت کردن و انجام دادن رهنمود های راهنما حتی اگر ان راه کار تلخ باشد
راه های ان: زود به جلسه رفتن و تا اخر وقت ماندن  کمک به چیدن اتاق  شماره تلفن اعضاء را گرفتن و تماس گرفتن با انها  رعایت و کارکرد اصول روحانی  ادامه قدم ها  انجام رهنمود های راهنما  تماس دائم با واقعیت بیماری  دست از توجیه و بهانه برداشتن  صداقت با خود  تمایل به استفاده از تجربه دیگران و مطالعه نشریات 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان