امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 59 : آیا تمایل به شرکت منظم در جلسات را دارم ؟
Heart 
سوال 59 : آیا تمایل به شرکت منظم در جلسات را دارم ؟
پاسخ
یکی دیگراززیباترین مراحل بهبودی شرکت منظم درجلسات است.
بله،تمایل دارم.هیچ کدام ازماازحضوردرجلسات بدی ندیدیم،هرچی پیداکرده ایم و داریم از جلسات است.
مارابه درک و فهم می رساندکه، هرچه می‌خواهیم به آن می‌رسیم،ولی افراط وتفریط نداشته باشیم،
تعادل داشته باشیم،حدوحدودی داشته باشیم.
زمانی باهمه می‌توانیم ارتباط داشته باشیم وفردمسئول،قابل قبول اجتماع خودباشیم که، آهسته وپیوسته باشد.
پاسخ
بله تمایل دارم : در واقع قسمت بعدی تمایل و ورود به اول روحانی شرکت مرتب در جلسات است  تمام معجزات بهبودی در جلسات است  شرکت مرتب در جلسات به من کمک می کند در مواقعی که در چرخه بیماری هستم به دور بهبودی برگردم
حضور مرتب در جلسات چند جنبه دارد : 1: حضور فیزیکی 
 2: اقرار و مشارکت  3: خدمت کردن -4: تبادل تجربه بهبودی  5: گوش دادن و ایجاد امنیت برای دیگر معتادان
پیام سوال : عوارض بیماری ما همیشه می تواند خود را بروز دهد و احتمالا فقط مواقعی که در جلسات هستیم و یا دست در دست قیم (راهنمای خود ) داریم می توانیم با شجاعت عمل کرده و به ان اقرار کنیم 
 شرکت مرتب در جلسات می تواند موانع بهبودی را یرای ما شناسایی کند و انرژی لازم را برای برداشتن این موانع به ما بدهد اینجاست که شروع به فهم این مطلب می کنیم که بسیاری از مطالب و مسائل که قبلا از انها اگاه نبدیم در حقیقت به طور کامل از زبان دیگران در جلسات برای ما واضح و اشکار می شود 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان