امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 58 : آیا تمایل به انجام رهنمودهای راهنمایم دارم ؟
Heart 
سوال 58 : آیا تمایل به انجام رهنمودهای راهنمایم دارم ؟
پاسخ
نیازمن به راهنمایی وکمک علت اصلی حضورم درانجمن شد،چون دانسته های من به دردم نخورد.گوش کردن به تجربیات دیگران به من کمک کردپاک بمانم، ودرروندبهبودی حرکت کنم.
اصل روشن بینی و تمرین آن،این تمایل رادرمن ایجادکردکه،یک راهنما بگیرم تادربهبودی وانتقال قدمهای دوازده گانه به من کمک کند.
برنامه هم به من یادآوری کرد،چنانچه تمایل به بازیابی داریدراهنماانتخاب کن وقدمهاراکارکن، ومعتقدم ازطریق برقراری ارتباط باراهنمااصل اعتمادراتمرین میکنم.
ارتباط شفاف وصادقانه باراهنماوانجام رهنمودهایش مرادر،مسیررشدوتغییروپیشرفت قرارمی دهد.زمانی می‌توانم بگویم تسلیم هستم که،  خودرابرای راهنما بازکنم یعنی ارتباط شفاف وصادقانه.
پاسخ
بله تمایل دارم می دانم مهمترین قسمت برنامه ارتباط دائم با راهنما و توجه کردن به رهنمودهای اوست  نقطه این تمایل من از تسلیم من است  پیروی از راهنما در واقع قلب تپنده انجمن است  من راهنما گرفتم تا من را از خود فریبی نجات دهد  گاهی رهنمودهای راهنما مثل زهر تلخ است اما پس از نوشیدن شفا بخش است  وقتی رهنمودهای راهنما را انجام می دهم مثل این است که که با خیال راحت از روی نقشه ای مطمئن به سمت مقصد در حرکت هستم
پیام سوال : دریچه ورود به اصول روحانی تمایل است 
صحبت کردن با راهنما و انجام دادن رهنمود های او می تواند تمایل برای انجام

دادن هر کاری را در درون من زنده کند 
 قسمتی از دعا کردن حرف زدن است و این حرف زدن می تواند در گوش راهنما نجوا شود -
 با اینکه گوش دادن و استفاده از تجربیات دیگران روشن بینی و بسیار با ارزش است  اما ما باید حتما راهنما د اشته باشیم تا به بهبودی ما کمک کند با گوش دادن به راهنما و به کار گیری ان در زندگی زیبا ترین و عملی ترین مرحله بهبودی یعنی ارزش درمانی کمک یک معتاد به یک معتاد دیگر به اجرا در امده است
ارتباط با راهنما چند خاصیت دارد :
1- تماس با راهنما باعث می شود همیشه تجربیات دسته اول و دانش روز برنامه را در اختیار بگیریم 
 2- اصل اعتماد کردن را می اموزیم  3- با به کار گیری پیشنهادات راهنما به جای افکار خودمان اصل روشن بینی را و تمایل را می اموزیم -4 صادقانه صحبت کردن با راهنما باعث می شود عجز خود را بپذیریم و قدم اول را در زندگی خود به اجرا بگذاریم  5  راهنما همیشه به ما یاد اوری می کند که یادمان نرود از کجا امده ایم و اعتیاد می تواند ما را به کجا ببرد 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان