امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 57 : به چه شکل روشن بینی را تمرین می کنم؟
Heart 
سوال 57 : به چه شکل روشن بینی را تمرین می کنم؟
پاسخ
تمرین روشن بینی به این شکل است که، باورمی کنم راهی دیگربرای زندگی وجوددارد،وازخودتمایل نشان می‌دهم.یعنی اینکه افکارخودم رامحدود نگه ندارم،خودرابسته نگه ندارم،بادیگران ارتباط برقرارکنم،ازتجربه دیگران استفاده کنم،به خودم اعتماد نکنم،دیدم راوسیع تروازتمام ابعادمغزم استفاده کنم،خودرادرشرایط وسوسه انگیزقرارندهم.
ازکسانی که خیر من رامی خواهنداستفاده کنم وباآنها مشورت کنم وآنهاراالگوقراردهم.
اشتباهاتم راببینم وبپذیرم،راه کارهای راهنماراانجام دهم،پیش داوری نکنم،باروشن بینی برخلاف گذشته نکات مثبت راببینم،چه کسی صحبت می‌کند مهم نیست حرفهای آن مهم است.
پاسخ
می دانم مصرف یک بار زیاد و هزار بار کافی نیست  اجازه می دهم دیگران هم دیدگاه خود را با من در میان بگذارند  تعصب و باور های غلط و کورکور انه گذشته را کنار گذاشته ام  به طور مرتب به جلسات می روم  در موردوسوسه هایم مشارکت می کنم  می دانم امروز کامل نیستم پس هر لحظه ممکن است اشتباهی انجام دهم  از زاویه ای که دیگران تجربه کرده اند به مسائل نگاه می کنم  روشن بینی در قدم اول : ما باور می کنیم که ممکن است راه دیگری نیز برای زندگی بهتر وجود داشته باشد و ما تمایل نشان می دهیم که از این راه استفاده کنیم  خودمان را در افکار مان محدود نسازیم و دنیایمان را کوچک نکنیم وچیزهای را که هنوز امتحان نکرده ایم مردود نشماریم -
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان