امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال اول 55 : اكنون كه مجبور نيستم روي اعتيادم سرپوش بگذارم، آيا توجه كردهام كه.....
Heart 
سوال اول 55 : اكنون كه مجبور نيستم روي اعتيادم سرپوش بگذارم، آيا توجه كردهام كه ديگر نيازي ندارم مثل گذشته

دروغ بگويم؟ آيا به خاطر اين رهايي و آزادي سپاسگزار هستم؟ با چه روشهايي در بهبوديم شروع به

داشتن صداقت كرده ام؟
پاسخ
 سپاس شده توسط sara.j
قسمت اول : بله دیگر مجبور به ناصادقی نیستم چون از اعتیاد فعال رهایی پیدا کرده ام و اجبار در درون من نیست
قسمت دوم : بله گاهی به صورت کلامی و گاهی با خدماتم سعی کرده ام که سپاس گذاری کنم
قسمت سوم : با یان روش ها شروع به تمرین صداقت کرده ام : اقرار به وسوسه ها و رسوا کردن بیماریم 
 مشارکت کردن  اقرار نزد راهنما  در تماس دائم بودن  با واقعیت بیماری  مرتب رفتن به جلسات  دست از توجیه و بهانه برداشتن  فرو ریختن سیستم انکار در درون خودم -
پیام سوال : معتادان گمنام اخرین جایگاه من است و من در این انجمن به ازادی رسیدم و به خاطر این ازادی سپاس گذارم و دیگر پیش هیچ کس لازم نیست ماسک بزنم و دروغ بگویم 
پاسخ
 سپاس شده توسط sara.j
شایدقبل ازکارکردن قدمها این کاررامی کنم،ولی حال بادیدن عضوهای قدیمی وشناخت بیشتردیگرنیازنیست سرپوش بگذارم.
سعی کرده ام هرجابیماریم رشدکرد بااقراررسوایش کنم،امامواقعی بوده وهست که مسائل باب میل من نبوده،که درپاره ای ازنقاط برای رسیدن به اهدافم دروغ گفتم.
به خاطر خیلی ازداشته هایم مثل پاک بودن، رهایی وآزادی ازاعتیادفعال وغیره سپاس گذار هستم.
برای اولین بارکه به زبان آوردم معتادهستم،جرقه صداقت داشتن دروجودم زده شدوجواب گرفتم.صداقت فقط راست گویی نیست،صداقت ضمن این که گفتاراست عملکرد هم هست.
صداقت داشتن وسپاس گذاری یعنی با،ندای وجدان زندگی کردن،صداقت یعنی باتمام احساسات صادق بودن،چشم وگوش باید صادق باشد،پشت کلام خود هم بایدصداقت باشد،یعنی عملآ.
سپاس گذاری زمانی است که حضورخداوند حس میشود ودل می خواهدباخدازندگی کنیم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان