امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 54 : آيا در تماس دائم با واقعيت بيماريم بوده ام، بدون در نظر گرفتن اينكه، چه...
Heart 
سوال 54 : آيا در تماس دائم با واقعيت بيماريم بوده ام، بدون در نظر گرفتن اينكه، چه مدت زماني است كه از اعتياد

فعال رهايي يافته ام؟
پاسخ
بله امروز می دانم سن پاکی من و تجربه ام به تنهای هیچ تضمینی برای در امان ماندن از دست بیماریم نیست  امروز تنهای و خلا را احساس می کنم و با کارکرد سوالات قبلی کمی از بیماریم اگاهی پیدا کرده ام
پیام سوال : ایا امروز چاشنی صداقت را در بهبودی خود به همراه دارم 
 اقرار می کنم  عجز و غیر قابل اداره بودنم را پذیرفته ام  ایا به محض احساس وسوسه با راهنما تماس می گیرم  ایا می دانم بیماریم لاعلاج و پیش رونده است  من هیچ وقت موفق به دریافت گواهی تضمین برای بهبودی خود نخواهم شد  همه چیز فقط برای امروز است
در تماس دائم با واقعیت بیماری بودن یعنی : یعنی  هرروز به جلسه می روم  سوال می پرسم  مشارکت می کنم  خدمت می کنم  راهنما دارم و با او در ارتباط هستم  از نواقصم می گویم  نقش خودم را می بینم  حرکت می کنم  مشارکت می کنم  در خدمت تازه واردان هستم  گول سن پاکی و دانشم را نمی خورم  تسلیم باشم و انکار نکنم -
پاسخ
 سپاس شده توسط sara.j
خیر،به طوردائم وجدی باواقعیت های بیماریم درتماس نبودم.
انکاروتوجیه ورفتارهای خودمحورانه اجازه تماس داشتن دائم رابه من نمی‌دهد.
ازواقعیت های آن دورومسئولیت گریز،وازمسیربهبودی خارج می‌شوم،وپایبنده زندگی به روال برنامه نیستم، بازیچه بیماریم قرار می‌گیرم.
به مدت پاکی، یاچندنفررهجودارم،یاکتاب راازبرهستم ارتباطی ندارد،بیماری ام اگربخواهدفعال می‌شود.
واقعیت بیماری ابعاد وسیعی دارد، بامطالعه نشریات وقدم کارکردن ،وگوش کردن،می‌توان شناختی ازبیماری پیداکردونواقص ها راازفعالیت بازداشت.
پاسخ
 سپاس شده توسط amir sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان