امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 53 : آيا هر زمان كه فكر مصرف يا عمل از روي اعتياد به من دست داده آنرا با......
Heart 
سوال 53 :  آيا هر زمان كه فكر مصرف يا عمل از روي اعتياد به من دست داده آنرا با راهنمايم يا كس ديگري در

ميان گذاشته ام؟
پاسخ
بله : تجربه درد کشیدنم از دست پنهان کاری و نداشتن صداقت باعث شده تا یاد بگیرم که وسوسه را با راهنما و یا دیگران در میان بگذارم و ان را مشارکت می کنم  اقرار و صداقت مبنای بهبودی من است و من در این قدم یاد گرفتم که صداقت من را از شر وسوسه و بیماری رها می سازد  امروز معنی صداقت فقط دروغ نگفتن نیست بلکه این است که من تمام مشکلات و وسوسه های فکری ام را با راهنما در میان بگذارم  وقتی که این موضوعات را با راهنما و دیگران درمیان می گذارم معنویات و از جمله صداقت حاکم بر زندگی ام می شود و ارامش دارم 
پاسخ
 سپاس شده توسط sara.j
کمترزمانی پیش می آیددرمسیربهبودی فکرمصرف مخدربه من دست دهد،اماعمل ازروی بیماریم گاهی دارم که قبل ازاقدام هم می‌دانم آخرموردراببینم،ودرباره آن بررسی کنم ومی توانم دررفع آن برآیم. اما متاسفانه به علت تسلط بیماری که وجودمن رادربرمی گیرد،ازاقراروپذیرش آن واین که آن رااصلاح وتغییردهم بازمی دارد،ومنجر به اقدام می‌شود.به جایی می‌رسم که بیماری فرصت انتخاب راازمن می گیرد.
زمانهایی هم بوده وهست افکار واحساسات تازه ام راباراهنمایم وکس دیگر درمیان گذاشته ام وازاقدام جلوگیری کرده ام.
بهتراست درمسیربهبودی دویاسه نفرصمیمی ونزدیک داشته باشم،هم گروه باشدبهتراست ومشکلی ازنظرگمنامی نداشته باشد،ودرموقع لزوم بتوانیم باآنهامشارکت کنیم قابل اعتمادواطمینان هم باشد.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان