امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 43 : آيا فكر ميكنم كه ميتوانم هنوز با افرادي كه در زمان مصرف ميشناختم رفت و....
Heart 
سوال 43 : آيا فكر ميكنم كه ميتوانم هنوز با افرادي كه در زمان مصرف ميشناختم رفت و آمد كنم؟ آيا ميتوانم

هنوز به همان مكانهايي كه ميرفتم، بروم؟ آيا فكر ميكنم كه عاقلانه است اگر مقداري مواد يا وسائل

مصرف آنرا در دسترس خود نگه دارم تا باعث شود كه گذشته يادم نرود يا بهبودي خود را امتحان كنم؟

اگر آري، چرا؟
پاسخ
برای بهبودی لازم است من ریسک نکنم،باموادبادوستان بازی،محلهای بازی سابق سروکارنداشته باشم.
امروز سعی کنم خودرادرشرایط قرارندهم،وقتی به این صورت عمل کنم در روند بهبودی عمل می کنم.
دررابطه باموادمخدرباتوجه به این سوال تاکنون فکرنکردم.بیماری من امروزبه فرم دیگری فعال شده، بااینکه دعا می کنم اماناخواسته باآنهاروبرومی شوم،قدرت وتوان حمایت ازخودراندارم و می‌دانم این چیزی نیست جز ایمان ضعیف من،خودرانمی توانم کنترل کنم وسوسه وعمل گاها پیش می آید.
پاسخ
مفهوم سوال : (یار  توپ و زمین بازی )
بعضی موقع من فکر می کنم با افراد که بیکماری من را تحریک می کنند 
 مکانها  اشیاء که نواقص من را تحریک می کنند و یا بیماریم را فعال می کنند ارتباط داشته باشم  مثلا با این فکر که زمانی من کارم درسته که در شرایط مصرف قرار بگیرم اما مصرف نکنم بخواهم خودم بهبودیم و قدم ها را امتحان کنم 

پیام سوال : این است که وقتی که من مسائل بالا را رعایت نمی کنم و خودم را در شرایط قرار می دهم در واقع پلی برای برگشت به سوی مواد مخدر درست کرده ام و یا شاید مسائل بالا باعث نشود که مصرف کنم ( نواقص 
 مواد و غیره ) اما وسوسه و اشتغال فکری من را در بر بگیرد و به مشکل بیاندازد و شرایطی که مرور کردیم در واقع نقاطی است که من برای لغزش نگه داشته ام 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان