امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 19: اولين باري كه تشخيص دادم اعتياد براي من يك مشكل شده كي بود؟ آيا سعي كرده....
Heart 
سوال 19: اولين باري كه تشخيص دادم اعتياد براي من يك مشكل شده كي بود؟ آيا سعي كرده ام آنرا اصلاح كنم؟

اگر آري، چگونه ؟ و اگر نه ، چرا؟
پاسخ
اولین باری که تشخیص دادم اعتیاد برایم مشکل شده وقتی بود که در درون خودم احساس تنهای کردم و متوجه شدم که با خلاء سردی از تنهای روبه رو شده ام و و احساس کردم که به ته خط رسیده ام و پشتوانه و دلگرمی را احساس نمی کردم و این البته به علت خودمحوری و استفاده از نواقص بود
بله سعی کردم ان را اصلاح کنم و موفق نبودم چون باز هم بیماری برایم تصمیم گرفت که به شکل دلخواه خودم ان را اصلاح کنم و تسلیم نشدم
اما باید بدانم بعد از تشخیص بیماری و به انزوا رسیدن مرحله اول برای اصلاح ان اقرار و تسلیم شدن است و سپس دست از خودمحوری بردارم و مشارکت کنم و کمک بگیرم
پاسخ
اولین باری که تشخیص دادم اعتیاد برای من یک مشکل بزرگی بوده هرروزصبح یابایاده رنجشها یا شهوت یاحسادت یاخشم یاانتقام،ترس یابامنیت هایم یابایادوسوسه آنهاتمام روز رازندگی می کردم یامیکنم.

امروزسوخت بیماری اعتیادم اینها است هرکاری راکه انجام می دهم برپایه این اصل بوده خودم راحق به جانب می دانم، توقعم ازدیگران بالامیرود، غروروخودبزرگ بینی هم باعث نارضایتی من بوده وهست، واجازه نمیدهد که من دربرابربیماریم اقرارکنم وصادقانه از خداوند راه نجات بخواهم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان