امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 16 : چه بحران هایی باعث شد به بهبودی روی آورم ؟
Heart 
سوال 16 : چه بحران هایی باعث شد به بهبودی روی آورم ؟
پاسخ
رفتارهایم در خانواده  افراط و مشکلات در روابطم  حال بدی و عجزهایم  خسارت زدن به خودم و دیگران  دردهای عاطفی و احساسی  تنهای و نامید شدنم  یاس و انزوایم  درماندگی و بی برنامگی هایم  دروغ هایم دیگر کاربرد نداشت و انکار بی نتیجه بود  کم اوردن و شکست های پی در پی ام ضربه خوردن از بیماری و و از دست دادن روابط ( کاری  کارتن خوابی  خماری  بدنامی  ترور شخصیتی  عجز و اشفتگی  مورد مسخره قرار گرفتن  احساس حقارت -
|مفهوم بحران : مرحلی است که زندگی من اشفته شده و به اخر خط رسیده ام و در ان حالت به یاس و انزوا می رسم و بعد از ان به درک عاجز بودنم می رسم
پاسخ
ازدست دادن قابلیت ها وتوانایی های فردیم،عدم روبروشدن با مشکلات زندگی،ازدست دادن هویت وموقعیت های دراجتماع،خانواده،محیط کار،نداشتن امنیت مالی وعاطفی ،تردشده ازخانواده،اجتماع،عدم ارتباط باجهان اطراف خودم وخیلی چیزهای دیگر.
نیازبه تغییردرعملکرددارم وقتی بابیماریم زندگی میکنم انرژیم مصرف وتوانایی هایم راازدست می دهم روی امنیت مالی اثر میگذارد.
ازنظرعاطفی ناامیدشده بودم پس بایدتحولی دربهبودیم ایجادکنم. بعدازمشورتهای زیادباراهنما وغیره به این نتیجه رسیدم که بروز حرکت کنم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان