امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 10- چگونه به Na خدمت می کنم ؟ با چه پست خدماتی راحت تر هستم ؟ چه خدمتی را.......
Heart 
سوال 10- چگونه به Na خدمت می کنم ؟ با چه پست خدماتی راحت تر هستم ؟ چه خدمتی را دوست دارم به عهده بگیرم ؟
پاسخ
یک خدمتگزاربایداول توانایی هاوشرایط وبررسی امکاناتوروحیات ونیت خودروبسنجدتاکاندیدبشه منم سعی میکنم این اصل رورعایت کنم تابتونم الگوباشم والگوسازی کنم تاخدمتی روکه دارم بتونم تمرکزخودم روبروی رساندن پیام انجمن باشم.
پاسخ
من در چهار چوب اساسنامه و طبق شرح وظایفی که روز اول هنگام کاندید شدن در اساسنامه نوشته شده و در جمع خوانده میشه . چون امکان داره با پیشنهادات جدید شرح وظایف اساسنامه بعد از انتخاب شدن خدمتگزار طبق رای وجدان گروه یا کمیته یا هر سطح دیگر خدماتی تغییر کنه اما ملاک خدمتی خدمتگزاران همان اساسنامه قبلیه . چون یک خدمتگزار توانائیها و شرایط رو میسنجه بعد کاندید میشه . من پست های خدمتی که اجرایی باشه رو بیشتر دوست دارم اما در زمانهایی خدماتی به من پیشنهاد شده و من اصلا دوست نداشتم اما چون نیاز اون سطح به من بوده قبول کردم به عنوان مثال من سه خدمت یکساله در یکسال داشتم با هم تداخل نداشت اما خیلی سخت بود ..
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان