امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با دیگران
Heart 
ارتباط با دیگران

بعضی روزها با دیگران احساس همسانی و همدردی نمودن و درجلسات احساس تعلق داشتن و خوشامد گوی دیگران بودن, خیلی راحت به نظر می رسد. درروزهای دیگر, هرچه که در آنجا می شنویم ما را از گروه جدا می سازد .نادیده گرفتن تشابهات و تمرکز روی تفاوتهایمان با دیگراعضا در جلسات, اغلب یک علامت خطر بوده و نشان از آن دارد که ازخودمان ناراحتیم .وقتی روی شخصیت دیگران تمرکز می کنیم ممکن است غیبت و شایعه پراکنی کنیم ,جروبحث کنیم و دربوجود آمدن عدم اتحاد سهیم شویم. زمانی که برروی شخصیت خودمان تمرکز می کنیم, خیلی زود خودمحور شده و دچارخود مشغولی می گردیم. هنگامی که روی زندگی برطبق ارادۀ نیروی برترمان و همچنینرساندن پیام تمرکز می کنیم, هویت مان رشد نموده و شکوفا می گردد. قدم دهم فرصت های بسیاری را دراختیارمان می گذارد تا از آن توسعه مواظبت نموده و رشدی را که خواهانش هستیم تغزیه کنیم و آن شاخه هایی را که کج و معوج نمو کرده اند بریده و اجازه ندهیم آنها بی رویه رشد کنند.
پاسخ
اولین ارتباط از خودم شروع می‌شد اینکه باخودم آشتی کنم و ظاهر پریشان و آشفته ام  رو درست کنم برای خودم ارزش قائل  بشم دوباره به لباس و زیبایی اهمیت دادن جزو اولویتهام باشه چون از خودم خجالت نکشم، و مهمتر از همه تو روابطم از هوای نفس دوری کنم . یک رابطه خوب رابطه ایست که هم ما قابلیت پذیرش دیگران واحترام به عقاید و باورهی دیگران را داشته باشم و هم با دیگران در صلح و ارامش باشیم و سر جنگ با کسی نداشته باشم . دو چیز در روابط با دیگران از اهمیت زیادی بر خورداره اصل فروتنی و احترام متقابل . در فدم پنجم نوشته یک رابطه  کاری و موفق زمانیه که منفعت دیکران رو هم در نظر بگیرم . اعتماد در روابط نقش فوق العاده و موثری داره زمانی که اعتمادم به کسی بیشتر میشه مسلما ارتباطم باهاش قوی تر میشه چون در گذشته برعکس بود من از آدمها فراری بودم و درکی از صمیمت نداشتم ولی امروز باهاشون هم صحبت میشم و به حرفهاشون گوش میدم، یواش یواش شناخت و باورم نسبت به دیگران بهتر شده و از تفاوتها دور شدم چون من شدیدا در روابطم با دیگران احساس خود کم بینی داشتم اما امروز روابطم با دیگران آگاهانه تر شده بهمین خاطر روابطی پایدار با دیگران شکل گرفته ...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان