امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سؤال 4- سنت دوازدهم NA را بخوانید. بکارگیری مفهوم شش چگونه به ما کمک می‌کند که ......
Heart 
سؤال 4- سنت دوازدهم NA را بخوانید. بکارگیری مفهوم شش چگونه به ما کمک می‌کند که هنگام تصمیم‌گیری اصول را با شخصیت‌ها ترجیح دهیم؟
پاسخ
در زمان تصمیم گیری برای شکل گیری وجدان گروه همه اعضاء برابرند و حق برتر ی با کسی نیست – در هنگام تصمیم گیری همه اعضاء به یک اندازه در پروسه تصمیم گیری سهم و نقش دارند – به اینگونه نیست که یک عضو قدیمی حق دو رای داشته باشد و یا مهم تر از بقیه باشد وقتی که ما قبل از رای گیری دعا و مراقبه می کنیم و قلب مان متوجه خدانود است و دیگر در بین رای گیری باند بازی نمی کنیم و راهنما بازی و شخصیت ها را کنار می گذاریم و هنگام تصمیم گیری نباید عقیده اعضای قدیمی به اجرا در اید بلکه باید وجدان گروه شکل گیرد طبق سنت 12 گمنامی اساس روحانی تمام سنت‌های ماست در NA هیچکس ارجع‌تر نیست و اینکه اصول را به شخصیت‌ها ترجیح دهیم شخص نمی‌تواند برای گروه تصمیم بگیرد (بلکه گروه تصمیم می‌گیرد.)
پاسخ
به ما یاد آور این است که طبق اصول سنت ها و سنت دوازدهم ما شخص را بزرگ نماای ننماایم و یا اینکه او با ما دوست است یا رهجو و یا راهنمای ما می‌باشد بر خلاف اصول به او رأی دهیم مفهوم ششم می‌گوید که در رأی گیری و درخدمات وخدمت به وجدان خودتان نگاه کنیم واز شخصیت‌ها استفاده نکنیم و به آنها نگاه نکنیم مفهوم ششم کمک میکند که در تصمیم گیریها من به وجدان خودم روجوع کنم نه اینکه به وجدان دیگران رجوع کنم مثلأ راهنما رهجو اشخاص پاکی بالا وقدیمی و یا هم گروهی من در رأی گیری به تواناای های افرادنگاه میکنم نه به اسم ودوستی ای که باآنها دارم و اگر کسی باشد که حتی هیچ یک از موارد بالا را نداشته باشد ولی تواناای خدمت را دارد من به آن رأی میدهم مفهوم ششم می‌گوید در رأی دادن دلسوزی هم کار برد ندارد مثلأ بعضی‌ها برای هر پست خدمتی پا می‌شوند بیرون می‌روند رأی نمی آورند باید کسی که یک هدف برای خدمت داشته باشد و ما توجه به تواناای هایی که او دارد رأی میدهیم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان