امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 4:آیا هنوز به فرآیند بهبودی اعتقاد دارم ؟ آیا اعتقاد دارم که می توانم تغییر کنم
Heart 
سوال 4:آیا هنوز به فرآیند بهبودی اعتقاد دارم ؟ آیا اعتقاد دارم که می توانم تغییر کنم ؟ تا کنون چگونه تغییر کرده ام ؟ دیگر از روی کدامیک از نواقص خود ، عمل نمی کنم ؟ 
پاسخ
بلی بهبودی در من جاری است. زمانی بود که من حتی فکر این را هم نمیکردم که یک ساعت بدون مصرف مواد بتوانم زندگی کنم اما امروز همان غیر ممکن به ممکن تبدیل شده است و این باور مرا نسبت به تغئیر به یقین تبدیل کرده است. من ایمان دارم که اگر تابع اصول باشم، در جلسات شرکت کنم، قدم کار کنم و .... مطمئناً در مسیر بهبودی پیش خواهم رفت و شاهد تغئیرات مثبتی در زندگیم خواهم بود. 
پاسخ
بله با وجود تمام دردها و اشفتگی های که از دست بیماریم می کشم و با وجود اینکه خیلی از نواقصم سالهاست در من نهادینه شده و حتی با وجود این ترس قدیمی که من ظرفیت تغییر ندارم اما کاملا به فرایند بهبودی اعتقاد دارم
بله اعتقاد دارم که می توانم تغییر کنم : برای همین مرتب به جلسات می روم 
 مشارکت می کنم  قدم کار می کنم  و با راهنما در ارتباط هستم و داشته  های امروز م را می بینم  من اعتقاد دارم که اصول این برنامه بر مخوف ترین نواقص من هم کار خواهد کرد
تاکنون : در خود محوریهایم تغییر کرده ام 
 مشورت می کنم  از لذت انتقام می گذرم  از مسائل خود اگاه هستم  احساس اعتماد و و امید به نیروی برتر را دارم  در مسائل دیگران خراب کاری و کار شکنی نمی کنم  در مسیر بهبودی ثابت قدم هستم  عمیقا از صدمه زدن به دیگران خجالت می کشم در روابط با دیگران تغییر کرده ام  اگر با کسی مشاجره می کنم اول نقش خودم را می بینم  منافع دیگران را در نظر نمی گیرم  احساس دیگران را در نظر می گیرم 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان