امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 4 : منافع به تعویق نیاندختن ان چیست ؟
سوال 4 : منافع به تعویق نیاندختن ان چیست ؟
پاسخ
دیگربراحتی ازکسی رنجش نمیگیرم شهامت پیدامیکنم ترسهامومیشناسم روابطم بهترمیشه خصوصا روابط جتسی ام ازکنترل وسرزنش وقضاوت دیگران دورمیشم دلیل خطاهاواشتباهاتمومیفهمم وازخودم سلب مسولیت نمیکنم ایمان واعتمادم قویترمیشه صداقت وفروتنی وتسلیمم خصوصا تسلیمم به مرحله کاملتری میرسه حسن قدم 4وترازنامه تویسی اینه که زیربناوزیرساخت هارو بهترمشناسم وخودم مچ خودمومیگیرم و ازانکارخارج مییشم وخودواقعیموبهترمیشناسم وبه بیماری اجازه نمیدم که ازمن جلوتربیفته منوتومسیررشدوتغییرقرارمیده تاباگذشته تسویه حساب کنم ودست ازرفتاروابزارگذشته بردارم روشن بین وصادق ومثبت اندیش شوم وبااصول انسانی زندگی کنم وبه قوانین احترام بگذارم خودم ودیگران رودوست داشته باشم فقط برای امروز زندگی کنم وآرامش رودرلحظه تجربه کنم ودیگردرموردهیچ عملی عکس العمل سریع وبدون فکربه عواقب آن نشان ندهم رهاشده وبه آسایش وآرامش وامنیت درونی ودرنهایت به آزادی برسم
پاسخ
اول اینکه از منافعی که در سوال قبلی نوشتیم محروم میشویم- قدم های قبلی فاسد می شود و از منافع انها محروم می شوم  شور قدم سوم را از دست می دهم و دوباره باید به جنگ و حال بدی با خود و دنیای اطراف بپردازم  فرایند را قطع کرده ام و ممکن است کامل دست از این فرایند بردارم  به تنبلی بها داده ام  بعد از مدتی اسیر توجیه و بهانه ها می شوم و دست از نوشتن تراز نامه بر می دارم  دوباره باید درد حمل کنم و بعد از مدتی ممکن است از برنامه به طور کلی دور شوم
پیام سوال : اکنون که تنور بهبودی من داغ است باید سریعا و بدون تعویق این قدم را کار کنیم تا مسیر بهبودی خود را متوقف نکنیم 
پاسخ
با سلام....

تجربه های تلخ و درد آور تکرار نمیشوند یا کمتر میشوند ، فرصت توجیه و بهانه هام گرفته میشه فرصت تنبلی و عدم مسئولیت پذیری بخاطر رفتارهایم گرفته میشه ، زودتر نقش خودم رو در گرفتاریهایم پیدا میکنم ، از شَر دفینه های احساسات دردآور گذشته خلاص شده و برای آینده بهتر برنامه ریزی کرده و از حق انتخابی که خداوند در اختیارم گذاشته بهتر استفاده میکنم ، منطق رو در زندگی تمرین میکنم ، مسئولیت اشتباهاتم رو میپذیرم  و فرصت خیمه زدن بیماری بر روی خودم برای کار نکردن این قدم رو از خودم میگیرم و انگیزه حرکت به جلو داشته باشم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان