امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 3 :چرا نباید کارکرد این قدم را به تعویق بیاندازیم ؟
Heart 
سوال 3 :چرا نباید کارکرد این قدم را به تعویق بیاندازیم ؟ 
پاسخ
به این دلیل که دراینجا به تعویق انداختن عقب انداختن نیست بلکه سقوط کردن است وبابه تعویق انداختن هرقدم اثرات قدمهای قبلی هم ازبین میرود وهرآن خطربرگشت به سمت موادمخدرومصرف آن بیشترمیشودپس کارکردهیچیک از قدمهارانبایدبه تعویق انداخت چون حتی اگر چندلحظه فاصله بین تصمیم برای انجام کاری واقدام وعمل مابیفتدممکن است آن کاردیگرهرگزبوقوع نپیوندد بهبودی من درلحظه است واگرکارکرداین قدم به تعویق بیفتد بهبودیم بخطرمیفتدودریچه افکارم بسته میشود وامکان افتادن اتفاقات غیرقابل جبران هرلحظه برایم بیشتر خواهد شد
پاسخ
مشکل اصلی من : یک تغییر اساسی در نوع تفکر و رفتارم است که این تراز نامه این کار را برایم انجام می دهد  سیستم انکار من را کنار می زند و مرا به اعماق ناب انسانی خود نزدیک می کند  فرایند تراز نامه نویسی همیشه راهی است به سوی ازادی و معنویت و تغییر کردن و نهایتا سردرگمی و اشفتگی را که سالهای زیادی با مصرف مواد مخدر ان را سرکوب میکردیم را برای ما برطرف می کند و با خود و دنیای اطراف به صلح و ارامش میرسیم 
پاسخ
با سلام....
چون هر قدر ترازنامه را به تعویق بیاندازم آمادگی که از طریق کارکرد سه قدم قبلی پیدا کردم کمرنگ شده و کم کم تمایلم را برای کارکرد این قدم از دست میدهم.
من تجربه کار امروز را به فردا انداختن را زیاد دارم بعدا انجام دادنش برایم مشکل تر میشود.
با به تعویق انداختن این قدم بیماریم و ترسهایم بیشتر میشود.
تعویق یعنی سکون ، یعنی رکود ، یعنی عدم رشد ، یعنی نبودن در لحظه یعنی متوقف شدن بهبودی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان